ساخت نرم افزار پرتابل به وسیله WinRAR

ابتدا در تب General، در قسمت Archiveing Options تیک گزینه Create SFX Archive را قرار دهید تا فایل ها با پسوند exe. ذخیره شوند.

 

حالا به تب Files بروید. در قسمت Files to add متنی وجود دارد، تمام متن را انتخاب کنید (Ctrl+A) و با استفاده از کلید های ترکیبی Ctrl+C آن را کپی کنید

 

حالا به تب Advanced و گزینه SFX Options را انتخاب کنید.

 

در پنجره جدید به تب General بروید و در کادر path to extract نام برنامه با پسوند را بنویسید (بدون کم و کاست نام برنامه را وارد کنید). و سپس گزینه Create in the current folder را انتخاب کنید

 

سپس در همان پنجره Advanced SFX Options به تب Advanced بروید و در قسمت Files to delete in the destination folder کلید های ترکیبی Ctrl+V را فشار بدهید تا مسیری که قبلا کپی شده بود Paste بشود.

نکته: اگر این کار انجام نشد ابتدا گزینه Ok را انتخاب کنید و دوباره تب Files بروید و در قسمت Files to add متن موجود را به روشی که قبلا توضیح داده بودیم کپی کنید و دوباره به همین قسمت بازگردید.

 

حالا به تب Modes بروید و در قسمت Temporary mode تک گزینه Unpack to temporary folder را بزنید و در قسمت Silent mode گزینه Hide all را انتخاب کنید.

 

سپس در همان پنجره به تب Update بروید گزینه Overwrite all files را انتخاب کنید.
اگر می خواهید برای برنامه پرتابل آیکون انتخاب کنید به تب Text And Icon بروید و سپس در قسمتLoad SFX icon from the file  گزینه Browse را بزنید و یک آیکون با پسوند ico انتخاب کنید.

 

حالا تمام پنجره ها را ok کنید تا کار تمام شود.

 

منبع

/ 0 نظر / 13 بازدید