جیلبرک گوشی آیفون 6، 6 پلاس، 5S، 5C، 5، S4، آیپد1، 2، 3، 4، ایر، ایر2، مینی1، م

هشدار: در نظر داشته باشید که جیلبرک همیشه توصیه نمی شود و ممکن است در مواردی مشکلاتی را برای دستگاه اپلی شما ایجاد کند. 
پیش از جیلبریک به این موارد توجه کنید:

ـ رمزعبور یا پین‌کد روی دستگاه را غیرفعال کنید و با مراجعه به iCloud در بخش تنظیمات، قابلیت Find my iPhone را نیز غیرفعال کنید.

ـ حالت پرواز (Airplane mode) را فعال کرده و نرم‌افزار آی‌تونز نسخه 12 به بعد را نیز روی رایانه‌ خود نصب کنید.

ـ مطمئن شوید آی.او.اس 8 یا 1‌/‌8 ریستور شده به وسیله آی‌تونز روی دستگاه شما نصب است. چنانچه با استفاده از قابلیت OTA (آپدیت خودکار از اینترنت توسط گوشی همراه) آی.او.اس را از نسخه 7 به 8 به‌روزرسانی کرده‌اید، ‌باید ابتدا فایل نصبی آی.او.اس 8 را دانلود کرده با آی‌تونز یا بخش Restore در نرم‌افزار Pangu، آن را روی دستگاه خود ریستور کنید. (جیلبریک روی به‌روزرسانی‌های انجام شده توسط OTA امکان‌پذیر نیست.)

ـ از اطلاعات ذخیره شده در دستگاه خود نسخه پشتیبان تهیه کرده و مطمئن شوید دستگاه و سیستم‌عامل نصب شده روی آن جزو این فهرست باشد:

دستگاه‌های پشتیبانی شده: آیفون 6، 6 پلاس، 5S، 5C، 5، S4، آیپد1، 2، 3، 4، ایر، ایر2، مینی1، مینی2، مینی3 و آیپاد تاچ 5

سیستم‌های ‌عامل‌ پشتیبانی شده: 8، 8.0.1، 8.0.2 و 1‌/‌8.

1 ـ آخرین نسخه از نرم افزار پانگو را در اینجا دانلود کنید.

2 ـ روی آیکون اجرایی نرم‌افزار کلیک راست کرده گزینه‌Run as Administrator را انتخاب کنید.

3 ـ پس از اجرای نرم‌افزار، دستگاه آیفون، آیپد یا آی‌اد تاچ خود را با کابل به رایانه متصل کرده و روی گزینه‌ Start Jailbreak کلیک کنید. در ادامه گزینه‌ Already did را در پنجره به‌نمایش درآمده کلیک کرده و منتظر بمانید تا پس از چند بار ری‌استارت شدن دستگاه، عملیات جیلبریک به پایان برسد.4 ـ با اتمام مراحل بالا در صورت مشاهده‌ پیغام Jailbreak succeeded دستگاه شما جیلبریک شده و می‌توانید آیکونPangu، Cydia را روی دستگاهتان مشاهده کنید. (با اجرای سیدیا و اضافه کردن سورس‌ها می‌توانید از توییک‌های مختلف سیدیا روی دستگاهتان بهره‌مند شوید.)

نکته: در این نسخه از نرم‌افزار Pangu، نرم‌افزار سیدیا نیز همراه با عملیات جیلبریک روی دستگاه شما نصب می‌شود. چنانچه پیش از این دستگاه خود را fh Pangu جیلبریک کرده‌اید و سیدیا روی آن نصب نیست، نیازی به جیلبریک مجدد ندارید. تنها کاری که باید انجام دهید اجرای نرم‌افزار Pangu روی دستگاه هوشمندتان و فشار گزینه‌ Install Cydia است.

منبع: صبحانه آنلان

اگر مشلی داشتد به اینجا مراجعه کنید

/ 0 نظر / 136 بازدید