رفع اشکالات ویندوز بصورت آنلاین با Microsoft Fix it

با ابزارهای Microsoft Fix it با یک کلیک بصورت آنلاین تمامی اشکالات و خطاهای ویندوز را برطرف کنید.

Microsoft Fix it

تصور کنید با داشتن یک نرم‌افزار کاربردی رایگان که توسط مایکروسافت معرفی شده تمام مشکلات سخت افزاری و نرم افزاری کامپیوتر را به آسانی برطرف می‌کنید.
یکی از مشکلات اکثر کاربران ویندوز بوجود آمدن خطاهای مختلف نرم افزاری و سخت افزاری در ویندوز است که بعد از چند ماه رخ می‌دهد و کاربران ویندوز را مجبور به استفاده از نرم افزارهای بهینه سازی و تعمیر کامپیوتر می‌کند.

با این ابزار مشکلات ویندوز را توسط سایت مایکروسافت بصورت رایگان ترمیم می‌‌کنید.

رفع اشکالات ویندوز بصورت آنلاین

در این تعمیرگاه ویندوز بعد از ورود به سایت مایکروسافت و قسمت Microsoft Fix it Solution Center می‌توانید اشکالات ویندوز، مرورگر اینترنت اکسپلورر، پخش کننده چند رسانه ای ویندوز، نرم افزار آفیس و ... را بصورت جداگانه برطرف کنید.

برای استفاده از این ابزارها باید پس از انتخاب قسمت هایی که در بالا گفته شد در کادرهایی که شماره‌گذاری شده موضوع را انتخاب کنید و در قسمت ۳ روی Run Now کلیک کنید تا بعد از دریافت فایل با اجرای آن فایل هر اشکال را بدلخواه برطرف کنید.

برای استفاده از این خدمات باید از یکی از ویندوزهای زیر استفاده کنید:

Windows XP Service Pack 3 (SP3) , Windows XP Pro (64-bit) Service Pack 2 (SP2) , Windows Vista, Windows 7, Windows Server 2003 SP2 , Windows Server 2008 , Windows Server 2008 R2

راهنمای استفاده از Microsoft Fix it
بعنوان مثال: برای رفع مشکلات سرعت ویندوز با ورود به قسمت Microsoft Fix it Solution Centerدر سایت مایکروسافت و انتخاب قسمت Windows(شماره ۱) و سپس انتخاب Fix Performance, errors or Crashes در (قسمت ۲) و انتخاب ... Slow performance, Startup در سمت راست و کلیک روی Run Now در (قسمت ۳) فایلی را دریافت می‌کنید که با اجرای آن به سایت مایکروسافت وصل شده و اشکال مربوطه بصورت آنلاین (اینترنتی) برطرف می‌شود.

Microsoft Fix it Solution Center
ورود به سایت Microsoft Fix it

/ 0 نظر / 214 بازدید