کاربران اندروید، آیا شما می‌دانستید …؟

انتخاب یک دستگاه سرگرم کننده مانند تبلت و اسمارت فون ها کار سختی است اما اولین معیاری که باید در نظر بگریم سیستم عامل آن است که اکثر کاربرها سیستم عامل آندروید را ترجیح می‌دهند.

این عکس به شکل اتوماتیک کوچک شده است. برای مشاهده تصویر در اندازه اصلی بر روی این نوار کلیک کنید. ابعاد اصلی عکس 640x325 میباشد.


آندروید چیست؟
این سوال ممکن است دغدغه فکری افراد تازه وارد باشد. آندرید در واقع یک سیستم عامل مثل ویندوز یا IOS برای گوشی های هوشمند و تبلت ها می باشد.
سازنده آندروید کیست؟
گوگل سازنده این سیستم عامل می باشد و در حال حاضر از این سیستم عامل ها بر روی گوشی های هوشمتد,تبلت , و دوربین ها استفاده می شود.
آیا آندروید برنامه ها کاربردی دارد؟
بله برنامه های بزرگ و جالبی که کاربران می توانند از google play دانلود نمایند. و همچنین دروبسایت آمازون این برنامه ها قابل خریداری می باشد.
آیا می توان از فیس بوک و توییتر در آندروید استفاده کرد؟
بله تقریبا همه تلفن های همراه این امکان را دارند که در آندروید به صورت یک برنامه اختصاصی وجود دارند. کاربران می توانند با وارد کردن اطلاعات حساب کاربری خود در برنامه به مدیریت حساب کاربری خود بپردازند.
چگونه می توان برنامه ها را برای آندریود دانلود کرد؟
خب اگر زیاد از اینترنت سر رشته ندارید و میتوانید با استفاده از برنامه گوگل پلی برنامه های رایگان دلخواه را دانلود نمایید.
آیا امکان استفاده از موسیقی های آیتونز وجود دارد؟
بله با نصب نرم افزار doubleTwist می توانید آهنگ های مورد نظرتان را از آیتونز با کشیدن و رها کردن ذخیره نمایید.
آیا امکان استفاده از بازی پرندگان خشمگین وجود دارد؟
بله این بازی تقریبا برای تمامی سیستم عامل ها عرضه شده است. شما می توانید بازی پرندگان عصبانی را از گوگل پلی به راحتی دانلود کنید.
آیا برای استفاده از آندروید باید اکانت جی میل داشته باشیم؟
بله اگر شما یک ID از سی گوگل داشته باشید می توانید از خدمات گوگل استفاده نمایید. داشتن اکانت گوگل اجباری نیست ولی داشتن آن بهتر است.
ساده ترین راه برای انتقال مخاطبین به آندروید چیست؟
با وارد کردن شماره های مخاطبین در اکانت گوگل مخاطبین به طور خودکار بر روی دستگاه آندرویدتان ذخیره می شود.
آیا می توان برنامه های مورد علاقه خود را به آندروید اضافه کرد؟
بله شما می توانید در اینجا این امکان را فعال بکنید.

منبع: برسام

/ 0 نظر / 4 بازدید