عکس گرفتن با اینستاگرام بدون اشتراک گذاری و آپلود آن [ راهنمای iOS ]

- وارد Settings شوید و AirPlane Mode را به حالت فعال تغییر دهید. با این کار موقتا همه اتصالات بی سیم و سلولی دیوایس قطع می شود.

iOS_Tips

- نرم افزار اینستاگرام را اجرا کنید و عکس های خود را بگیرید و طبق روال معمول فیلترهای دلخواه خود را روی عکس پیاده کنید و در انتها روی گزینه Share تپ کنید.

- مسلما عکس آپلود نمی شود. در این مرحله روی دکمه ( X ) آیکن Remove یا حذف را انتخاب کنید.

- حالا وارد نرم افزار Photos شوید تا در میان عکس های خود در Camera Roll همان عکس های اینستاگرام را که نمی خواستید به اشتراک گذاشته شوند را بیابید.

در این روش شما می توانید هر کدام از فیلتر های مورد علاقه خود را مثل همیشه برای عکس استفاده کنید. نامگذاری عکس کار بیهوده ای است چون عکس به هر حال به اشتراک گذاشته نمی شود.

iOS_Tips

تپ کردن روی X و حذف کردن عکس از بخش آپلود ضروری است چون اگر این کار را نکنید، بعدا که AirPlane Mode را فعال کردید و دوباره وارد نرم افزار اینستاگرام شدید این عکس ها آپلود شده و با بقیه کاربران به اشتراک گذاشته می شود، یعنی همان چیزی که شما نمی خواستید.

iOS_Tips

همه پروسه به همان سادگی است. از آنجایی که AirPlane Mode تمامی اتصالات دیوایس را موقتا قطع می کند اینستاگرام هم نمی تواند هرگز عکس را آپلود کند و تنها جایی که عکس ذخیره می شود روی دیوایس خود شماست.

گاهی اوقات می توان از AirPlane Mode استفاده های خوبی کرد، مثل این مورد که به ما کمک کرد تا عکس ها را با فیلتر های قوی اینستاگرام ویرایش کنیم ولی آنها را با عموم به اشتراک نگذاریم. فقط یادتان باشد بعد از اینکه کارتان تمام شد AirPlane Mode را مجددا غیرفعال کنید وگرنه دیوایس شما به هیچ شبکه ای دسترسی نخواهد یافت.

منبع

/ 0 نظر / 6 بازدید