مردی بعد از طلاق تمام لوازم منزلش را نصف کرد! +تصاویر

قیمت‌های فروخته شده این اشیاء نیز جالب به نظر می‌رسد. همانطور که در تصاویر قابل مشاهده است تمام اشیائ به دو نیم تقسیم شده است. 

تلفن بی‌سیم زیمنس و آیفون 5 به ترتیب با قیمت ۲۵.۵ یورو و ۷۸ یورو برای فروش ثبت شده‌اند.تلویزیون اچ‌دی نصف شده سامسونگ نیز با قیمت ۱۳ یورو و پخش کننده اچ‌دی پاناسونکی نیز با قیمت ۷ یورو برای فروش قرار گرفته است. به گزارش صبحانه، دیسک و صفحه‌گرامافون نیز جون سالم به در نبرده و اکنون به ترتیب با قیمت ۵.۵ دلار و ۲۸.۵ دلار در ای‌بی در انتظار خریدار هستند.این شخص حتی مک‌بوک گران قیمت خود را نیز نصف کرده و با قیمت ۸۱ یورو برای فروش گذاشته است. کلاه ایمنی موتور نصف شده را نیز علاقمندان می‌توانند با قیمت ۳۴.۵ یورو خریداری کنند.حال به بمب خبری رسیدیم. دوست ما حتی خودروی "Opel Corsa Sport" خود را نیز نصف کرده و به قیمت ۶۰ دلار برای فروش قرار داده است! جالب است بدانید که اکنون شخصی پیشنهاد ۱۱۰ دلاری برای خرید این خودروی نصف شده داده است. 

در نهایت تخت، صندلی، موتورسیکلت و هر وسیله دیگری که متعلق به او بوده اکنون به صورت نصف شده برای خرید در سایت ای‌بی در دسترس قرار دارد.

در انتها اگر برای شما سوال شده که این شخص چگونه این وسایل را نصف کرده می‌توانید ویدیوی همسر وی "لائورا" را در ادامه مشاهده کنید.

/ 1 نظر / 191 بازدید
ف

خب منظورم اینه وقتی میخوام اددت کنم. چه عکسی گذاشتی پروفایلت اشتباهی یکی دیگه رو ادد نکنم.