آموزش نرم افزار icare data recovery(گذشته را بازیابی کنید)

برای برگردانی فایل های  حافظه های جانبی، در ابتدا از منوی اصلی گزینه Advanced File Recovery را انتخاب می کنیم.

2

بعد از ظاهر شدن صفحه بالا، درایو موردنظر را انتخاب کرده و  دکمه Recover را می فشاریم؛  و منتظر می مانیم تا  اطلاعات کل درایو خوانده شود.

3

پس از اتمام عملیات فوق، صفحه ای مانند صفحه ی زیر را مشاهده خواهید کرد:

4

با جستجوی برخی حافظه ها ممکن است در صفحه ی بالا چند لاین ایجاد شود(partition1, partition2, partition3) میتوان از حجم نوشته شده مقابل size متوجه شد کدام پارتیشن بازیابی شده، حاوی اطلاعات بیشتری میباشد و برای استفاده ی بهینه فقط فایل های اطلاعاتی همان پارتیشن را ذخیره کرد. برای این کار، کادر مقابل لاین موردنظر را تیک می زنیم و در نهایت بر روی دکمه Show File کلیک می نماییم.

نرم افزار عمل آنالیز فایل ها را انجام می دهد.

5

و در نهایت فایل ها به شکل زیر به نمایش درمی آیند:

6

با لایت کردن یک فایل از پنل سمت چپ، پرونده های داخل آن در سمت راست نمایش داده می شوند؛ و همچنین میتوان با علامت زدن پرونده ها و یا فایل های موردنظر، آنها را برای بازیابی آماده کرد.

9

8

در آخر با  کلیک بر روی دکمه ی Save File و انتخاب مسیر موردنظر میتوانید فایل های دلخواه خود را بر روی سیستم ذخیره کنید. که البته این مرحله بسته به حجم فایل ها ممکن است تا حد زیادی طول بکشد و حتی گاهی از یک فلش ۲ گیگابایتی، تا ۴ گیگابایت (اطلاعات سابق) اطلاعات بازیابی می شود.

9

 

 

 

 

 

 

 

 

 

10

 

 

 

 

/ 4 نظر / 297 بازدید
بنیامین

خیلی خوب بود

دانیال

سلام من مشکل دارم با این برنامه اخرین کدی که موقع ذخیره کردن میخوادو میزنم میگه اشتباهه چیکارش کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟ [گریه]

monica

سلام من چه طوری میتونم فایل پسوند زیپی رو که پاک کردم سرچ کنم؟ تو قسمت سرچش انتخاب میکنم فایل های زیپ همه رو میاره ولی فایلهای پاک شده من و نمیاره!!!! d قرمزی که رو بعضی فایلها نوشته یعنی چی؟:(

شکوه

سلام من یه متن بصورت ورد داشتم که حذف شد بوسیله این نرم افزار برگردندمش و همه مراحلو انجام دادم منتهی وقتی زخیره میشه دیگه اجرا نمیکنه مشکلش چیه؟