دانلود خودکار فیلم هنگام تماشای آنلاین

راه حل

هنگام تماشای ویدئو در اینترنت، فایل هایی مانند دیگر برنامه ها در پوشه کش ایجاد می شود که برای نمایش سریع و راحتتر ویدئو استفاده می شود. پس از پایان بارگذاری(Load) ویدئو در مرورگر،این ویدئو در پوشه کش نیز ذخیره می شود.
پس اگر بتوان به فایل های مربوط به ویدئو دسترسی پیدا نمود و آنهارا اجرا نمود،به راحتی و بدون زحمت ،ویدئو را درهنگام تماشا،دانلود نیز کرده ایم.اما فایل های موجود در حافظه کش مربوط به ویدئو،با فرمت ویدئویی ذخیره نشه اند و همچنین تعداد این فایل ها زیاد است.
برای همین کار به شما برنامه ای بسیار سبک را معرفی می کنیم که پس از نصب آن،به راحتی می توانید فایل های مربوط به ویدئو و یا حتی موسیقی و تصویر را پیدا کرده و آنها را با فرمت درست و مخصوص به خود،مشاهده نمایید.


نام این برنامه "Video Cash View"است. این برنامه کم حجم وظیفه دارد که فایل های بوجود آمده در خافظه موقت کش را باز سازی و به فرمت اصلی بازگردانی کند.
یکی از قابلیت های این برنامه را می توان در این دانست که حتی اگر ویدئویی را ناقص مشاهده کرده باشید، این برنامه می تواند آن ویدئوی ناقص را تا آنجا که بارگذاری شده است را باز سازی کند.
برای دانلود برنامه اینجا را کلیک نمایید.
/ 0 نظر / 62 بازدید