چگونه بدون تغییر به اسکایپ، همچنان از Windows Live Messenger استفاده کنیم

شیوه و روند نصب Messenger Reviver 2 و دسترسی به اجرای ویندوز لایو مسنجر در مدت چند ثانیه نیز کاملا ساده است. تنها این برنامه را از طریق پیوند فراهم شده در انتهای این مطلب دانلود کرده و فایل دانلود شده را اجرا کنید. چنانچه با اعلان UAC (کنترل حساب کاربری) ویندوز مواجه شدید، تنها روی بله (Yes) کلیک کنید.

Messegner Reviver 2_UAC

پنجره ساده ای بدون هیچ گونه گزینه یا تنظیماتی برای ور رفتن با آن به شما ارائه خواهد شد. روی دکمه شروع (Start) کلیک کنید و بگذارید برنامه باقی کار را انجام دهد. چنانچه Messenger Reviver 2 ملزومات ویندوز لایو (Windows Live Essentials) را بر روی رایانه تان نیافت، به طور خودکار آن را از اینترنت به دست می آورد و آن را برایتان نصب می کند. و یا اینکه، فایل های مورد نیاز در مورد Live Essential که از پیش بر روی دستگاه تان ارائه شده است را تغییر می دهد.

چنانچه سیستم تان پیشتر شامل Windows Live Essentials باشد و هنوز هم ترجیح می دهید تا یک نصب تر و تمیز داشته باشید، می توانید روی دکمه پیشرفته (Advanced) در پایین کلیک کرده و عملکرد مربوط را از فهرست زمینه (context menu) انتخاب کنید. جدا از یک نصب تر و تمیز، می توانید “تعمیر و وصله کردن مسنجر” (Patch Messenger) یا “انجام یک تعمیر برای نصب مسنجر” (Do a repair Messenger install) را برگزینید. پس از انتخاب شیوه مورد نظر تان، روی شروع (Start) کلیک کنید و در حالی که Messenger Reviver 2 نصب می شود، یا فایل های مناسب را بر مبنای انتخاب تان تغییر می دهد یا تعمیر می کند را نظاره گر باشید.

Messegner Reviver 2

پس از انجام کار، ویندوز لایو مسنجر را راه اندازی کنید و اینک با هیچ گونه پیام ارتقاء اجباری روبرو نخواهید شد.

Messegner Reviver 2_Done

ما از اینکه این راهکار به طور همیشگی کار خواهد کرد مطمئن نیستیم، از آنجا که این هنوز هم در انتها به سرورهای ویندوز بستگی دارد. با این حال، برای آنهایی که به سادگی از تغییر به اسکایپ سرباز می زنند، این شیوه تا هر زمانی که دوام آورد ارزش آزمودن را دارد. Messenger Reviver 2 بر روی ویندوز XP، ویندوز ویستا، ویندوز ۷ و ویندوز ۸ کار می کند. هر دو سیستم های عامل ۳۲ بیت و ۶۴ بیت پشتیبانی می شوند.

برای دریافت این برنامه به پیوند پایین مراجعه نمایید:

Download Messenger Reviver

نوشته ای از Waqas Ahmed

منبع: AddictiveTips

/ 1 نظر / 5 بازدید
محدثه

سلام من چند روزیه که وقتی به یاهوم سر میزنم مثل بقیه یاهو مسنجرها نمیاره فرم ساخت اکانتمم خیلی قدیمیه با این که هر بار ویندوز عوض میکنم الانم این مشکامه که اسکایپو نصب کردم ولی اونجوری که باید طبق مراحل بیاره نمیاره فرم مشخصاتش خیلی قدیمیه مثل فرم یاهو مسنجرمه لطفا کمکم کنیند ممنون میشم .