اتصال کامپیوتر به اینترنت از طریق GPRS

که در این مطلب ما از روش دوم که ساده تر است استفاده میکنیم و برای تمامی گوشی ها قابل استفاده میباشد

قبل از شروع به کار ابتدا مطمئن شوید که تنظیمات GPRS بر روی گوشی شمابدرستی انجام گرفته است یعنی اینکه میتوانید از طریق موبایل خود بهاینترنت متصل شوید . تنظیمات GPRS برای مشترکین ایرانسل

برای شروع نرم افزار مربوط به گوشی خود را از درون CD بر روی کامپیوتر خودنصب کنید سپس از طریق کابل USB با بلوتوث گوشی را به کامپیوتر متصل نماییدو کمی صبر کنید تا مشخصات و تجهیزات گوشی شما بطور کامل توسط کامپیوترشناخته شود و پیغام Found new hardware , your new hardware is installed and ready to use در Taskbar ظاهر شود.

حالا از طریق New Connection Wizard یک کانکشن dialup درست کنید ، پس ازگذراندن سه مرحله اول به قسمتی میرسید که باید مودم گوشی را انتخاب کنید. ما در این آموزش از گوشی سونی اریکسون مدل K750i استفاده کردیم که مودمSony Ericsson 750 USB WMC Modem که گذینه مورد نظر ماست را تیک میزنیم و مراحل کار را ادامه میدهیم.
(
توجه داشته باشید که نام مودم مورد استفاده در تمامی گوشی های سونیاریکسون به همین شکل است و فقط مدل گوشی تغییر میکند. در مورد مودم مورداستفاده در برند های دیگر اطلاعی ندارم )

پس از انتخاب نام کانکشن ، باید شماره #8***99* را بجای شماره تلفن ISP درکارد مربوطه وارد نمایید و در مرحله بعد کادرهای مربوط به Username و Password را خالی بگذارید و مراحل ساخت کانکش را به پایان ببرید

کار تمام است و تنها کاری که باید بکنید اینکه که مثل همیشه دکمه Dial رافشار دهید مطمئنا برای ورود به دنیای اینترنت شما را زیاد منتظر نمیگذارد.

/ 0 نظر / 6 بازدید