آموزش ذخیره کردن رمزها در WinRar

برای این کار برنامه Win rar را باز کردن و در سربرگ File بر روی گزینه Set default password کلیک کرده تا با صفحه زیر رو برو شوید.
در این پنجره بر روی گزینه Organizae Password کلیک نمایید.
در این پنجره با کلیک بر روی دکمه Add می توانید پسورد سایت مورد نظر خود را ذخیره نمایید.
به عنوان مثال ما می خواهیم پسوردی با عنوان sobhanehonline.com را ذخیره نماییم.برای همین در کادر اول رمزی که سایت مورد نظر شما برای فایل های خود استفاده می کند را بنویسید که ما در اینجا sobhanehonline.com ذخیره می کنیم.
 در کادر دوم، نامی را که برای می خواهید برای پسورد خود انتخاب کنید را بنویسید.بهتر است که خود رمز را در اینجا نوشته تا موقع انتخاب،راحتتر رمز را انتخاب کنید.در کادر سوم که کادری اختیاری است می توانید این رمز را برای فایل های ارشیو خود داشته باشید.
با فعلا نمودن تیک در پایین صفحه،برنامه بصورت خودکار رمز فایل را از میان رمز های ذخیره شده شما انتخاب می کند و شما فقط باید آن را تایید نمایید.گاهی اوقات نیز فایل را بدون نیاز به تایپ پسورد از حالت فشرده خارج می کند.
پس از وارد نمودن رمز خود، Ok رابزنید.
پس از تایید خواهید دید که نام پسوردی که ذخیره کرده اید در این پنجره نمایش داده می شود.اکنون بر روی Ok کلیک نمایید.
پس از بستن پنجره قبلی وارد اولین پنجره که از منوی فایل انتخاب کرده بودید می شوید که در آنجا محلی برای تایپ پسورد وجود دارد.این کادر نیز زمانی که بخواهید فایل پسورد داری را از حالت فشرده خارج نمایید نمایش داده می شود.
با کلیک بر روی این کادر می توانید پسورد ذخیره شده خود را انتخاب نمایید و برای خارج کردن فایل ها،فقط Ok را کلیک نمایید.
/ 0 نظر / 64 بازدید