دانلود کرک و سریال و فعالساز ویندوز10 - اکتیو کردن Win10 آموزش تصویری

پنجشنبه ٢٦ شهریور ۱۳٩٤
٧:۳۳ ‎ب.ظ
پرویز برومندنژاد

در این آموزش قصد داریم نحوه اکتیو کردن ویندوز ۱۰ و آفیس ۲۰۱۶ را همراه با معرفی نرم افزار KMSAuto.Net به شما آموزش دهیم.با استفاده از این برنامه می توانید ویندوز و افیس خود را در کمترین زمان و به سادگی ممکن کرک و اکتیو نمایید.


موضوعات مرتبط:
برچسب‌ها: آموزش , ترفندها

چگونه اکانت تلگرام را حذف کنیم؟ +آموزش تصویری

پنجشنبه ٢٦ شهریور ۱۳٩٤
٧:۳۱ ‎ب.ظ
پرویز برومندنژاد

تلگــرام یک مسنجر قدرتمند، رایگان و برای گوشی های هوشمند می باشد که با تمرکز بر روی دو فاکتور مهم سرعت و امنیت بسیار بالا طراحی شده است. اما در صورتی که تصمیم بگیرید حساب کاربری خود را در تلگرام حذف کنید باید بدانید که گزینه حذف حساب کاربری به صورت پیشفرض در مسنجر تلگرام وجود ندارد و برای حذف حساب خود باید ابتدا وارد سایت تلگرام شده و از طریق وب سایت اقدام به حذف حساب کاربری (اکانت) تلگرام خود کنید.

مراحل حذف اکانت تلگرام Delete Telegram account یک مسیر شش گانه است که بلافاصله و پشت سر هم انجام می پذیرد. تمامی مراحل به سادگی قابل انجام است که در پایین صفحه آن را به صورت تصویری برایتان توضیح دادم.


موضوعات مرتبط:
برچسب‌ها: آموزش

چگونه نوع حساب کاربری اعضا را در ویندوز ۱۰ تغییر دهیم؟

دوشنبه ۱٦ شهریور ۱۳٩٤
٥:٥٤ ‎ب.ظ
پرویز برومندنژاد

Windows10-Logon-Guest

اگر می خواهید نوع حساب کاربری یکی از دوستان یا اعضای خانواده را تغییر بدهید تا میزان کنترل آن ها بر رایانه خود را تغییر دهید این کار بسیار ساده است. شاید بخواهید با این کار از رایانه خود محافظت کنید یا به کاربران دسترسی بیشتری دهید تا بتوانند نرم افزار جدیدی نصب کنند. در ادامه با آموزش مدیریت حساب های کاربری ویندوز با ما همراه باشید.


موضوعات مرتبط:
برچسب‌ها: آموزش , ترفندها
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به 💻بینهایت💻 است. || پرویز برومند نژاد