سریال برای Babylon 9.0 (فعال سازی کامل)

شنبه ۳٠ شهریور ۱۳٩٢
۱٠:٠۳ ‎ب.ظ
پرویز برومندنژاد
Name : MRT www.win2farsi.com
Serial : CGEP6CUMCEHKH9T4SZ0UFJDJC3PTR4AZWEDZTR2Y38ZYDA7N39VPDCAU

موضوعات مرتبط:
برچسب‌ها: کرک

کد کیو آر چیست و چگونه عمل می کند؟

جمعه ٢٩ شهریور ۱۳٩٢
۱٠:٤٧ ‎ب.ظ
پرویز برومندنژاد

 

ممکن است با کد کیو آر (QR Code) آشنایی مختصری داشته باشید و یکی دو باری از آن استفاده کرده باشید.

 QR به عنوان یک آرم تجاری و مخفف (Quick Response Code) شناخته می شود. در واقع کد کیو آر نوعی بارکد دو بعدی است که به منظور انتقال اطلاعات از یک ابزار الکترونیکی به ابزاری دیگر طراحی شده است.
در ادامه مطلب با مفاهیم ابتدایی مدل سازی آن به وسیله کامپیوتر، کاربرد آن و انواع مختلف این کد در دنیای وب و اینترنت آشنا خواهیم شد.

موضوعات مرتبط:
برچسب‌ها: آموزش

۴ روش برای کپی کردن سریع تر فایل ها در ویندوز

یکشنبه ۳ شهریور ۱۳٩٢
۱:٢٩ ‎ب.ظ
پرویز برومندنژاد

0

کپی کننده پیشفرض فایل های ویندوز هفت خوب است. اما فقط خوب است. کپی کننده پیشفرض ویندوز هفت هنگام کپی کردن فایل های بزرگ سریع نیست و در صورتی که در حین انجام کار خطایی رخ دهد به صورت کامل متوقف خواهد شد. اما نگران نباشید. روش های دیگری برای کپی بهتر، سریع تر و هوشمندانه تر نیز در سیستم عامل ویندوز وجود دارد.


موضوعات مرتبط:
برچسب‌ها: آموزش

چگونه از رمز عبورهای ذخیره شده بر روی مرورگرتان محافظت کنید ؟

یکشنبه ۳ شهریور ۱۳٩٢
۱:٢٧ ‎ب.ظ
پرویز برومندنژاد

بسیاری از کاربران تمایل دارند اطلاعات ورود به حساب های خود را در فایرفاکس , کروم, اینترنت اکسپلورر و یا هر مرورگر دیگری ذخیره کنند تا باعث صرفه جویی در وقت و عدم فراموشی آنها در مراجعات بعدی شود. اما این احتمال وجود دارد که این داده های ارزشمند به سادگی در اختیار دیگران قرار بگیرد. برای مثال ممکن است شما اطلاعات ورود به حساب های مانند فیسبوک , گوگل و یاهو را بر روی مرورگر خود ذخیره نمایید و برای چند لحظه از رایانه خود غافل شوید در اینجا هر شخصی به راحتی قادر به پیمایش حساب های شما در سرویس های نامبرده است او می تواند رمز ورود را تغییر دهد و یا آن را برای استفاده آتی یادداشت کند.

اگر اکنون نگران شده اید و به نظرتان تنها راه حل , استفاده نکردن از این قابلیت مرورگرتان است من برای شما یک پیشنهاد بهتر دارم درادامه یاد خواهید گرفت چگونه از رمز عبورهای ذخیره شده بر روی مرورگرتان محاظت کنید .

gooyait.saeednajaran


موضوعات مرتبط:
برچسب‌ها: آموزش
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به 💻بینهایت💻 است. || پرویز برومند نژاد