چگونه به عادت های بد غابه کنیم

چهارشنبه ٢٩ شهریور ۱۳٩۱
۱٠:٤٧ ‎ق.ظ
پرویز برومندنژاد

عادت های بد از عوامل منفی در زندگی هستند. اغلب آنها -خواسته یا نخواسته- موانعی برای پیشرفت در امور به حساب می آیند. مواردی مانند عادت های بد غذایی، مصرف سیگار، اعتیاد به اینترنت، خواب نامنظم و … از این دست هستند. تغییر این موارد ساده نیست و ممکن است خود شما در تلاش برای تغییر یا حذف یک عادت بد، بارها شکست خورده باشید.

change-habits-salemzi-9287483.jpg

اما آیا راه حلی برای رفع این مشکل وجود دارد؟ آیا می توانیم راهی برای جایگزین کردن عادت های خوب پیدا کنیم؟

در ادامه این مطلب، برخی روش ها که می توانند در تغییر دادن یک عادت به ما کمک کنند با شما به اشتراک گذاشته ایم که مطمئناً با مطالعه آنها تجارب مفیدی را کسب خواهید کرد.

بر روی چند عادت به صورت همزمان تمرکز نکنید.
نگاهی به خودتان بیاندازید. ببینید چند عادت بد را می توانید در خصوص خودتان برشمرید؟ مطمئناً همین که قصد خواندن این مقاله را کرده اید، یعنی عاداتی هستند که می خواهید از شرشان خلاص شوید و آن را با نمونه های بهتری جایگزین کنید. اما به یاد داشته باشید که حتی تغییر یک عادت هم کار آسانی نیست، چه برسد به تغییر چند تای آنها به صورت همزمان.
هیچ یک از ما امکان تغییر همزمان چندین عادت بد را نداریم. در واقع تصور اینکه می توانیم روی سه یا چهار عادت به صورت همزمان تمرکز کرده و آن ها را بهبود بخشیم، خیالی باطل است. بهتر است تغییر دادن را کم کم و یک به یک پیش ببرید.

لقمه را بزرگتر از دهان خود برندارید.
حالا که تصمیم گرفته اید یک عادت را انتخاب و آن را تغییر دهید، بهتر است آرام پیش بروید و انرژی خود را به درستی برای تمام مسیر تقسیم کنید. اگر قصد دارید از امشب دویدن را (به عنوان یک عادت خوب) آغاز کنید، بهتر است زیاد به خودتان فشار نیاورید. وقتی نمی توانید ۵ دقیقه به راحتی بدوید، چگونه می خواهید از شب اول ۳۰ دقیقه دویدن را امتحان کنید؟ فشاری که پس از آن باید تحمل کنید، شما را از ادامه کار (دویدن در شب) منصرف می کند و هیچگاه به هدفتان (که تناسب اندام است) نمی رسید.
اگر به کتاب خواندن عادت ندارید، به جای اینکه تصمیم بگیرید از امروز شروع کنید و یک شبه ۲۰۰ صفحه کتاب بخوانید، با ۱۰ صفحه کتاب شروع کنید و هر شب یکی دو صفحه به برنامه خود اضافه کنید. بدین ترتیب بعد از مدت کوتاهی متوجه می شوید هر شب با اشتیاق ۵۰ تا ۱۰۰ صفحه کتاب می خوانید. در حالی که قبل از آن حتی تحمل ۲۰ صفحه را هم نداشته اید. بدین ترتیب به راحتی یک عادت خوب برای خودتان ساخته اید.

الزاماً نباید با چیزهایی که دوستشان ندارید مقابله کنید.
عادت های خوب کارهایی هستند که باید آنها را به دلایل اصولی انجام دهید. این عادت ها در پیشرفت شما نقش مثبتی ایفا می کنند. فرقی نمی کند که شما از آنها لذت ببرید یا از انجامشان احساس تنفر کنید. به عنوان مثال برای یک بچه مدرسه ای شاید مدرسه رفتن بیش هر چیزی نفرت انگیز باشد، اما این مساله به هیچ عنوان دلیلی موجه بر این نیست که او بهتر است به مدرسه نرود.
سعی کنید با کارهایی که از آنها لذتی هم نمی برید کنار بیایید تا آنها را به عاداتی خوب تبدیل کنید.

تصمیم خود را به کسی نگویید.
دلیلی وجود ندارد به هر کسی که از راه می رسد بگویید که در حال تغییر چه عادتی هستید. این باعث می شود که خودتان زیرش بزنید. ضمن اینکه بعداً بخاطر اینکه نتوانسته اید به خواسته خودتان عمل کنید، در برابر فردی که از تصمیم تان آگاه است احساس شرم می کنید.

از راه صحیح وارد شوید.
فرض کنید که تصمیم می گیرید از امروز دویدن را شروع کنید و فقط هم انجامش دهید. بدین صورت فقط یک تصمیم کوچک گرفته اید و بدون هدف تعیین شده و کافی به سمتش رفته اید. این روش خوبی برای ایجاد یک عادت نیست. شما باید در قبال آن تصمیم، هدف و تعهد ایجاد کنید. حتی شاید لازم باشد برای خود پاداشی تعیین نمایید. هدف، تعهد و پاداش، محرک هایی ضروری برای تبدیل کردن یک رفتار خوب به یک عادت تاثیر گذار هستند. در غیر اینصورت اگر موفق هم بشوید، به سرعت عادت بد قبلی باز می گردد و جایگزین عادت جدید می شود.

مقایسه نکنید.
موفقیت دیگران را با خودتان مقایسه نکنید. اگر کسی از نظر شما به نقطه خوبی رسیده، از کجا معلوم که شما نتوانید؟ از کجا معلوم که دانسته های شما بیشتر از او نباشد؟ چرا فکر می کنید که باید حتماً از او یاد بگیرید؟ فکر کردن به موفقیت های دیگران در اغلب اوقات چیزی به جز عقب انداختن خود شما نیست.

بیش از حد به دنبال انگیزه نباشید.
تعیین هدف و ایجاد تعهد می توانند در ایجاد یک عادت خوب در ما تعیین کننده باشند؛ با این حال برای ساختن یک عادت، الزاماً نیازی به یک منبع انگیزشی فوق العاده ندارید. نظم و انضباط نیز اهمیت زیادی دارند. هر چقدر هم که برای چیزی انگیزه داشته باشید، اگر نتوانید در انجام دادنش نظم کافی داشته باشید، موفقیتی در کار نیست.

به خودتان فرصت بدهید؛ کمی پرهیزکار باشید.
می خواهید خودتان را به خوردن غذاهای سالم عادت دهید، اما همه جا پر از تنقلات و خوردنی های خوشمزه است؟ آیا تمام مسیر پر از رستوران های رنگارنگ و خوراکی ها است؟ درست است. اما شما هدفی دارید و برای رسیدن به آن باید بتوانید از این موارد چشم پوشی کنید. اگر نتوانید پرهیزهای غذایی کافی را در خود اعمال کنید، بهتر است از فکر تغییر عادات بد غذایی تان هم بیرون بیایید. پس بیدار شوید و در عادت های بدتان غوطه ور نمانید.

‫٭٭٭‬

change-habits-salemzi-9287483798.jpeg

موارد ذکر شده راه هایی مطمئن برای شکست دادن عادت های بد هستند. پیشنهاد می شود همه آنها را امتحان کنید تا از شر عادت های بد در امان بوده و آنها را با چیزهای خوبی که شما را به سمت پیشرفت سریعتر می برند، جایگزین کنید.


موضوعات مرتبط:

جینسنگ(Ginseng)

چهارشنبه ٢٩ شهریور ۱۳٩۱
۱٠:٤٤ ‎ق.ظ
پرویز برومندنژاد

گیاه جینسنگ (Ginseng) هزاران سال است که برای بهبود وضعیت عمومی مردم متفاوت به کار می رود. جینسنگ جزو  معدود گیاهانی است که خواص آن مورد قبول علم نوین پزشکی است. به برخی از فواید جینسنگ در ادامه مطلب اشاره شده است.

ginseng-salemzi-492005100912.jpeg

جینسنگ چیست؟
جینسنگ ریشه گیاهی است که قرن هاست به عنوان یک معجون انرژی زا استفاده می شود. این گیاه به درمان بسیاری از مشکلات جسمی و روحی کمک می کند. دانشمندان معتقدند که مصرف جینسنگ می تواند به مغز در ترشح هورمون اندروفینکمک کند. هورمونی که در کاهش استرس و حفظ تعادل فیزیکی، موثر است.

فوائد جینسنگ چیست؟
جینسنگ را می توان برای رفع مشکلات متفاوت جسمی و روحی تجویز کرد، اما از میان آنها می توان به نمونه های پرکاربرد زیر اشاره نمود:

- کاهش استرس و اضطراب
- افزایش توان سیستم عصبی و دفاعی بدن
- مقابله با دیابت
- جلوگیری از رشد نوع خاصی از سلول های سرطانی
- کاهش کلسترول خون
- بهبود روند گوارش
- کاهش خستگی
- افزایش استقامت ورزشی

همچنین تحقیقات بالینی نشان داده است که جینسنگ می تواند منجر به افزایش توان جنسی در مردان شود. از جینسنگ به عنوان یکی از واکسن های پیری یاد می شود، که می تواند روند فرسوده شدن سلول های بدن شما را کاهش دهد.

تمامی خواص بالا می تواند جینسنگ را تبدیل به یک عنصر حیاتی برای سالم زیستن تبدیل کند.

نحوه و میزان مصرف 
جینسنگ را می توانید به صورت قرص، کپسول، پودر و چای مصرف کنید. می توانید ۱۰۰ میلی گرم جینسنگ را برای سه روز در هفته به همراه صبحانه میل کنید و از فواید آن بهره ببرید.

عوارض جانبی
با اینکه جینسنگ گیاهی سمی نیست، اما مصرف بیش از حد آن عوارض جانبی در بر دارد. عوارضی همچون بی خوابی و افزایش فشار خون شود. به هر حال مصرف جینسنگ برای یک دوره بیش از سه ماه توصیه نمی شود.

بهترین راه مصرف جینسنگ اینگونه است که روزانه ۱۰۰ تا ۲۰۰ میلی گرم را برای ۲ هفته مصرف کنید و حداقل یک هفته از مصرف آن دست بکشید. در صورتی که بیمار هستید و تحت مراقبت پزشک قرار دارید، برای مصرف جینسنگ با پزشکتان مشورت کنید. همچنین بهتر است بانوان باردار از مصرف جینسنگ خودداری کنند.

در صورتی که داروهایی برای کنترل فشار خون مصرف می کنید، مصرف جینسنگ منجر به بروز تداخل می شود. ضمناً به یاد داشته باشید که مخلوط کردن جینسنگ با دیگر گیاهان ممکن است اثرات منفی در بر داشته باشد، لذا پیشنهاد می شود که جینسنگ را به تنهایی مصرف نمایید.


موضوعات مرتبط:
برچسب‌ها: دانستنی ها , مقالات

25 توصیه کوتاه برای سالم زیستن

چهارشنبه ٢٩ شهریور ۱۳٩۱
۱٠:۳٩ ‎ق.ظ
پرویز برومندنژاد

نشریات مرتبط با سلامتی، هر روز نکته های متعددی را در خصوص سلامت و بهداشت فردی، گوشزد می کنند. مواردی همچون کاهش مصرف کربوهیدرات، مصرف مواد غذایی مفید، راه هایی جهت کاهش استرس و غیره. مواردی مشخص که ممکن است نصیحت هایی تکراری و بی اثر به نظر برسند و کسی به آنها عمل نکند.

اما باید توجه داشته باشیم، رعایت همین توصیه های مکرر می توانند به بهبود وضع سلامت جسمی و روانی ما کمک های شایانی کنند. هر چند که نصیحت وار و خسته کننده به نظر برسند.

health-advice-salemzi-17922170912.jpeg

 

در همین راستا، خوانندگان Huffington Post، برخی از این اندرزها را اینجا پیشنهاد داده اند، که آنها را به صورت مختصر در اینجا لیست می کنیم:

۱- نقطه تعادل را بیابید.

۲- به صدای درون خود گوش دهید.

۳- به بدن خود احترام بگذارید. درست شبیه احترامی که برای افراد مورد علاقه تان قائل هستید.

۴- هرگز سیگار نکشید.

۵- در وعده های روزانه، مواد غذایی مفید را بگنجانید.

۶- به حرکات خود سرعت دهید، اما غذایتان را آرام بجوید.

۷- با پزشک تان صادق باشید.

۸- در مهمانی ها آرام و با وقار باشید.

۹- اعتقاد به باورهای قدیمی را کنار گذاشته و با زمانه کنار بیایید. سلامتی و تازگی در تغییرات مثبت نهفته است.

۱۰- سعی کنید بیشتر آب بنوشید.

۱۱- عمیق و کامل نفس بکشید.

۱۲- در مورد خواب خساست به خرج ندهید.

۱۳- نگران مرگ نباشید و فکرتان را مشغولش نکنید.

۱۴- شادی های خود را به افراد دیگر وابسته نکنید. خود شما بهترین دلیل برای شاد کردن خودتان هستید.

۱۵- از مصرف بیش از اندازۀ شکر و هر چه شکر زیادی دارد، پرهیز کنید.

۱۶- اگر قصد انجام حرکتی مثبت دارید، کار کردن را از همین حالا آغاز کنید.

۱۷- رژیم گرفتن را فراموش کنید. محدودیت و محرومیت حس خوبی ایجاد نمی کند و نتیجه مستمری برای شما نخواهد داشت. در عوض سعی کنید رابطه ای خوب بین احساسات خود و غذا خوردن ایجاد کنید. یاد بگیرید که راه هایی بهتر که به غذا خوردن وابسته نیستند را برای رسیدن به وزن متعادل و سلامتی پیدا کنید.

۱۸- سعی کنید هر روز زمانی را برای استراحت و تمدد اعصاب مشخص کرده و به آن عمل کنید.

۱۹- اندکی خودشیفته باشید. هر صبح جلوی آینه به خودتان بگویید: «دوستت دارم».

۲۰- تفاوت غذاهای واقعی را با تنقلات و خوردنی های بی ارزش بشناسید. سعی کنید غذاهای واقعی و مفید بخورید.

۲۱- همیشه به خاطر داشته باشید که «پیشگیری بهتر از درمان است».

۲۲- نسبت به محیط اطراف تان و چیزهایی که به خورد بدنتان می دهید آگاه باشید.

۲۳- نسبت به هر مورد فیزیکی، احساسی و روانی که حسش می کنید، مثبت باشید. قطع ارتباط، بهترین راه حل و فصل مشکلات نیست.

۲۴- هر روز خنده رو و بشاش باشید.

۲۵- قدردان باشید و برای داشتن سلامتی تلاش کنید.


موضوعات مرتبط:

نرم افزاری برای کسانی که از نود 32 استفاده میکنند (فوق العاده کاربردی)(آپدیت)

چهارشنبه ٢٩ شهریور ۱۳٩۱
۱٠:٢۸ ‎ق.ظ
پرویز برومندنژاد

بخش ها:
قسمت آموزش آپدیت نود 32
بخش آپدیت نرم افزار
قسمت پیام مدیر
قسمت تاریخ روز
قسمت دانلود جدید ترین ورژن نود 32
قسمت بروزرسانی کدها

این عکس به شکل اتوماتیک کوچک شده است. برای مشاهده تصویر در اندازه اصلی بر روی این نوار کلیک کنید. ابعاد اصلی عکس 768x544 میباشد.
لینک دانلود:
http://s3.picofile.com/file/7504242254/EnterNod.rar.html


موضوعات مرتبط:

درباره Google Glass: چند نگرانی مربوط به حریم خصوصی

دوشنبه ٢٧ شهریور ۱۳٩۱
٢:٢۸ ‎ب.ظ
پرویز برومندنژاد

Google Glass یک تکنولوژی عالی و دیوانه‌وار است. یکی از آن پرش‌های بلندی که هر 6-7 سال یک بار می‌بینیم. حالا کم کم استفاده‌های بالقوه برای تکنولوژی‌های پوشیدنی دارند از فیلم‌های علمی-تخیلی بیرون می‌آیند، ولی آیا دنیای سایبورگی آینده با این تکنولوژی‌ها تبدیل به یک ویران‌شهر (ضد آرمان‌شهر) که در فیلم‌های سینمایی دیده‌ایم نخواهد شد؟ 

کمی زیاده‌روی است که ادعا کنیم گوگل با عینک هوشمندش باعث و بانی چنین فضایی خواهد بود، اما به هر حال تغییرات بزرگ و گاه هولناک از همین گام‌های کوچک شروع می‌شوند. بسیاری از افراد هم فرصتی که معرفی گوگل گلس به وجود آورده، استفاده کرده‌اند تا درباره نگرانی‌های پیرامون رعایت حریم خصوصی مطالب اغراق‌آمیز بنویسند. 

آیا آنها برای هیچ، های و هوی می‌کنند؟ آیا ما واقعاً باید نگران پیامدهای روی چشم گذاشتن عینک‌هایی که در واقع تلفن‌های هوشمندِ پوشیدنی هستند باشیم؟ 

در این مطلب به چنین مسائلی خواهیم پرداخت. با ما همراه باشید.


موضوعات مرتبط:
برچسب‌ها: مقالات , دانستنی ها

کاربران اندروید، آیا شما می‌دانستید …؟

یکشنبه ٢٦ شهریور ۱۳٩۱
۳:۳۱ ‎ب.ظ
پرویز برومندنژاد

انتخاب یک دستگاه سرگرم کننده مانند تبلت و اسمارت فون ها کار سختی است اما اولین معیاری که باید در نظر بگریم سیستم عامل آن است که اکثر کاربرها سیستم عامل آندروید را ترجیح می‌دهند.

این عکس به شکل اتوماتیک کوچک شده است. برای مشاهده تصویر در اندازه اصلی بر روی این نوار کلیک کنید. ابعاد اصلی عکس 640x325 میباشد.


آندروید چیست؟
این سوال ممکن است دغدغه فکری افراد تازه وارد باشد. آندرید در واقع یک سیستم عامل مثل ویندوز یا IOS برای گوشی های هوشمند و تبلت ها می باشد.
سازنده آندروید کیست؟
گوگل سازنده این سیستم عامل می باشد و در حال حاضر از این سیستم عامل ها بر روی گوشی های هوشمتد,تبلت , و دوربین ها استفاده می شود.
آیا آندروید برنامه ها کاربردی دارد؟
بله برنامه های بزرگ و جالبی که کاربران می توانند از google play دانلود نمایند. و همچنین دروبسایت آمازون این برنامه ها قابل خریداری می باشد.
آیا می توان از فیس بوک و توییتر در آندروید استفاده کرد؟
بله تقریبا همه تلفن های همراه این امکان را دارند که در آندروید به صورت یک برنامه اختصاصی وجود دارند. کاربران می توانند با وارد کردن اطلاعات حساب کاربری خود در برنامه به مدیریت حساب کاربری خود بپردازند.
چگونه می توان برنامه ها را برای آندریود دانلود کرد؟
خب اگر زیاد از اینترنت سر رشته ندارید و میتوانید با استفاده از برنامه گوگل پلی برنامه های رایگان دلخواه را دانلود نمایید.
آیا امکان استفاده از موسیقی های آیتونز وجود دارد؟
بله با نصب نرم افزار doubleTwist می توانید آهنگ های مورد نظرتان را از آیتونز با کشیدن و رها کردن ذخیره نمایید.
آیا امکان استفاده از بازی پرندگان خشمگین وجود دارد؟
بله این بازی تقریبا برای تمامی سیستم عامل ها عرضه شده است. شما می توانید بازی پرندگان عصبانی را از گوگل پلی به راحتی دانلود کنید.
آیا برای استفاده از آندروید باید اکانت جی میل داشته باشیم؟
بله اگر شما یک ID از سی گوگل داشته باشید می توانید از خدمات گوگل استفاده نمایید. داشتن اکانت گوگل اجباری نیست ولی داشتن آن بهتر است.
ساده ترین راه برای انتقال مخاطبین به آندروید چیست؟
با وارد کردن شماره های مخاطبین در اکانت گوگل مخاطبین به طور خودکار بر روی دستگاه آندرویدتان ذخیره می شود.
آیا می توان برنامه های مورد علاقه خود را به آندروید اضافه کرد؟
بله شما می توانید در اینجا این امکان را فعال بکنید.

منبع: برسام


موضوعات مرتبط:
برچسب‌ها:

سه روش کم‌هزینه در میزبانی وب

یکشنبه ٢٦ شهریور ۱۳٩۱
۳:٢۱ ‎ب.ظ
پرویز برومندنژاد

مرواهاست - اگر برای کاستن از هزینه‌های میزبانی وب به فکر یک میزبان مجازی هستید طی یک استفاده طولانی مدت به مزایای بیشتر آن پی خواهید برد. امروزه میزبان‌های ارزان قیمت وب به آسانی در دسترس هستند زیرا در حوزه میزبانی وب سایت‌ها رقابت بسیار شدید است. شما می‌توانید با هزینه‌ای بسیار کمتر از مقداری که شرکت‌ها یکباره می‌پردازند یک دامنه میزبانی فوق‌العاده داشته باشید. به شرط آنکه میزبان مجازی مناسبی انتخاب کنید، کار کردن با میزبان‌های کم هزینه هم امتیازات فراوانی در پی دارد. در ادامه در مورد سه امتیاز مشخص میزبان‌های ارزان قیمت وب بحث خواهیم کرد. 
این امتیازات و سایر مزایا می توانند دلایل موثقی برای جست‌وجوی گزینه‌های قابل اطمینان اما ارزان قیمت باشند. بهتر است از همین امروز در مورد میزبان‌های کم هزینه فکر کنید! 

۱. صرفه‌جویی برای اکنون و آینده 
در مقایسه میزبان‌های کم هزینه با سایر میزبان‌ها باید به نوع پرداخت‌های میزبان مجازی خود بسیار دقت کنید. باید تعرفه‌های آنها را براساس تمایل خود به پرداخت ماهانه، سالانه یا چند ساله بررسی نمایید. بنابراین، شما به میزبانی نیاز خواهید داشت که علاوه بر قابل اطمینان بودن، مقرون به صرفه نیز باشد. امتیاز بهره‌گیری از یک میزبان به صرفه این است که در یک دوره زمانی طولانی می‌توانید بطور ماهانه یا سالانه ذخیره هزینه داشته باشید 
در صورتی که یک شرکت ۹.۹۵ دلار در هر ماه برای میزبانی وب هزینه کند و هزینه ماهانه یک میزبان مجازی با همان مشخصات ۶.۹۵ دلار باشد در این صورت شما با انتخاب یک میزبان ارزان قیمت وب، ۳ دلار در هر ماه ذخیره کرده‌اید. در طول یکسال این میزان ۳۶ دلار و در عرض پنج سال ۱۸۰ دلار خواهد بود. هرچند که این مبلغ به نظر زیاد نمی‌رسد اما از دیدگاه کسب و کار هرگونه تلاشی برای صرفه‌جویی مالی بسیار ارزشمند است. حتی اگر شما به چیزی فراتر از یک میزبان ابتدایی وب نیاز داشته باشید می‌توانید مبلغ بیشتری ذخیره نمایید. 

۲. کاهش هزینه‌های بالاسری با میزبان‌های ارزان قیمت 
آیا در هیچ جای دیگری جز اینترنت قادر هستید که یک فروشگاه با درآمد چند دلار در ماه باز کنید؟ اگر یک فروشگاه بزرگ در مرکز شهر باز کنید باید متحمل هزینه‌هایی مانند اجاره، آب ، برق و تعمیرات و غیره بشوید. 
بواسطه میزبانی ارزان قیمت وب شما قادر خواهید بود فروشگاهی با درآمد ماهانه چند دلار باز کنید و در هر زمان که مایل باشید، بدون پرداخت هرگونه هزینه اضافی، به صفحات و محتوای آن اضافه کنید. این کمترین هزینه بالاسری با بیشترین پتانسیل امتیاز است که می‌توان در اختیار داشت. علاوه بر این، استفاده از مشخصه‌هایی مانند PHP و MYSQL جهت پایگاه داده‌ها می‌تواند تا حد زیادی در صورتحساب ماهانه شما تاثیرگذار باشد. 

۳. منافع خرده فروشی میزبانی 
صرف نظر از اینکه صاحب چه نوع کسب و کاری باشید می توانید از منافع میزبانی به صورت خرده‌فروشی بهره‌مند شوید. خرده فروشی میزبانی وب شما را قادر می‌سازد تا پکیج‌های میزبانی ارزان قیمت وب را به مشتری‌ها بفروشید. شما می‌توانید تمام انواع میزبانی را به فروش برسانید اما سعی کنید تبلیغات خود را به مسیر دستیابی به مشتریهای هدف متمرکز کنید برای مثال اگر مالک یک فروشگاه عمده فروش آبنبات هستید می توانید خود را خرده فروش آبنبات به مشتری ها معرفی کنید تا آنها بتوانند از طریق وب سایت شما، وب سایت آبنبات خودشان را ایجاد کنند. البته آنها می توانند از سایت شما، میزبانی ارزان قیمت وب را انتخاب کنند و هر ماه از راه میزبانی درآمد داشته باشند! علاوه بر این، شما می‌توانید با ارائه قالبهای طراحی شده وب، امکان بروزرسانی و اجرای سریعتر کار را برایشان فراهم آورید و این امکانات نامحدودند. 
این امتیازات و سایر مزایا می توانند دلایل موثقی برای جستجوی گزینه‌های قابل اطمینان اما ارزان قیمت باشند. بهتر است از همین امروز کار را با میزبان‌های کم هزینه آغاز کنید!


موضوعات مرتبط:
برچسب‌ها:

23 راه برای اینکه هر روز 23 دقیقه در وقت خود صرفه‌جویی کنید

یکشنبه ٢٦ شهریور ۱۳٩۱
۳:۱۸ ‎ب.ظ
پرویز برومندنژاد

 

همه ما به دنبال راه‌هایی می‌گردیم تا در وقت خود صرفه‌جویی کنیم. فرقی نمی‌کند میزان هر صرفه‌جویی چقدر باشد، چراکه دقیقه‌ها روی هم انباشته می‌شوند و در طول هفته و ماه و سال، به چندین ساعت بالغ خواهند شد. 

با روزی 1 دقیقه صرفه‌جویی به کمک هر یک از این راه‌کارها می‌توانید هفته‌ای 2 ساعت و 40 دقیقه، و سالی 140 ساعت صرفه‌جویی کنید. تازه اگر خودتان تعداد بیشتری را به این فهرست اضافه نکنید! 

اما از کجا باید شروع کرد؟ بهترین راه این است که برای انجام کارهای روتین، روش‌های بهینه را انتخاب کنید و یادآوری آنها را به عهده تلفن هوشمند خود بگذارید؛ و در عین حال چیزهای اضافه را از ذهن خود به روی کاغذ یا تلفن منتقل کنید، تا بتوانید با خیال راحت‌تری به کارهای اصلی بپردازید. حذف برخی موارد هم ضروری است. 

در ادامه مطلب با ما همراه باشید.


موضوعات مرتبط:
برچسب‌ها: مقالات

23 راه برای اینکه هر روز 23 دقیقه در وقت خود صرفه‌جویی کنید

یکشنبه ٢٦ شهریور ۱۳٩۱
۳:۱۸ ‎ب.ظ
پرویز برومندنژاد

 

همه ما به دنبال راه‌هایی می‌گردیم تا در وقت خود صرفه‌جویی کنیم. فرقی نمی‌کند میزان هر صرفه‌جویی چقدر باشد، چراکه دقیقه‌ها روی هم انباشته می‌شوند و در طول هفته و ماه و سال، به چندین ساعت بالغ خواهند شد. 

با روزی 1 دقیقه صرفه‌جویی به کمک هر یک از این راه‌کارها می‌توانید هفته‌ای 2 ساعت و 40 دقیقه، و سالی 140 ساعت صرفه‌جویی کنید. تازه اگر خودتان تعداد بیشتری را به این فهرست اضافه نکنید! 

اما از کجا باید شروع کرد؟ بهترین راه این است که برای انجام کارهای روتین، روش‌های بهینه را انتخاب کنید و یادآوری آنها را به عهده تلفن هوشمند خود بگذارید؛ و در عین حال چیزهای اضافه را از ذهن خود به روی کاغذ یا تلفن منتقل کنید، تا بتوانید با خیال راحت‌تری به کارهای اصلی بپردازید. حذف برخی موارد هم ضروری است. 

در ادامه مطلب با ما همراه باشید.


موضوعات مرتبط:
برچسب‌ها: مقالات

چگونه انگیزه از دست رفته را برگردانیم؟

شنبه ٢٥ شهریور ۱۳٩۱
۱٢:٤۱ ‎ب.ظ
پرویز برومندنژاد

آیا اخیرا برای انجام هر کاری، بی انگیزه هستید؟ شده است، هنگام انجام کار روزمره، فکر کنید در حال کندن کوه هستید؟ آپارتمان تان نامرتب است؟ دیگر حوصله آشپزی ندارید؟ نمی توانید رژیم سالمی را دنبال کنید؟ گرچه افسرده یا غمگین نیستید اما انگیزه ای برای کار ندارید؟

 

اگر جواب یکی از سوال های بالا مثبت باشد، ادامه مطلب برای شماست. در اینجا توصیه هایی برای بازگردانی انگیزه از دست رفته تان داریم.


موضوعات مرتبط:
برچسب‌ها: مقالات

Asphalt 7: Heat v1.0.0 نسخه رسمی آٰفلاین

سه‌شنبه ٧ شهریور ۱۳٩۱
۸:٥٠ ‎ق.ظ
پرویز برومندنژاد


باز هم برای اولین بار در اندرویدها

روش برطرف کردن مشکل خطای لایسنس بر روی بعضی از مدل ها اضافه شد !

پیش نیاز : اندروید ۲٫۲ و بالاتر

آْسفالت چند سالی است که به عنوان برترین بازی ماشین سواری گوشی های موبایل یکه تازی می کند . از نسخه های جاوا و سیمبین نه چندان گرافیک بالا تا آی او اس و اندروید خارق العاده .
Asphalt 7: Heat بی شک گل سرسبد آسفالت ها می باشد که هم اکنون برای اندروید ارایه شده است . در این ورژن شما از میان ۶۰ اتومبیل برتر خودرو سازی های مشهور سراسر جهان نظیر فراری ، لامبورگینی ، آستون و مارتین اتومبیل های خود را انتخاب کرده و به مسابقات سراسر هیجان قدم بگذارید .
مسابقات در ۱۵ شهر متلف پهنه ی خاکی نظیر هاوایی ، پاریس ، لندن ، میامی و ریو برگزار خواهد گردید . ۱۵ لیگ مختلف با بیش از ۱۵۰ مسابقه در ۶ حالت متفاوت انتظار شما را می کشند .
اگر هوای سرعت و البته گرما کرده اید ، این نسخه از آسفالت را از دست ندهید .

 

hajm حجم : ۹٫۱۳ مگابایت

download دانلود با لینک مستقیم

download دانلود دیتا با حجم ۸۷۱ مگابایت

 

برای استفاده از دیتا پس از نصب ، پوشه دیتا را در مسیر Android/Obb قرار دهید .

در صورتی که خطای لایسنس دریافت کردید ، ابتدا اینترنت را قطع کرده و وارد بازی شوید . سپس به شما پیغامی داده خواهد شد که می بایست بر روی گزینه Retry کلیک نمود و اندکی صبر نمایید تا بازی اجرا شود .

 

download دانلود با استفاده از بارکد خوان QR ( اگر نمیدانید QR چیست کلیک کنید )

 

 

 


موضوعات مرتبط:
برچسب‌ها: اندروید
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به 💻بینهایت💻 است. || پرویز برومند نژاد