اضافه کردن Administrator Account به صفحه Logon ویندوز XP

یکشنبه ٢٤ اردیبهشت ۱۳٩۱
۸:۳٤ ‎ب.ظ
پرویز برومندنژاد

اضافه کردن Administrator Account به صفحه Logon ویندوز XP

همانطور که می دانید هنگام نصب ویندوز ، اولین کاربری که ایجاد می شود Administrator نام دارد که مهمترین کاربر هم می باشد و بنا به دلایل امنیتی در صفحه خوش آمد گویی ویندوز ایکس پی ( Welcome Screen ) نشان داده نمی شود و فقط در هنگام بوت در حال Safe Mode است که می توان آن را مشاهده کرد.

اگر مایل هستید در حالت عادی هنگام نمایش Welcome Screen با حساب کاربری مدیر یا همان Administrator وارد سیستم شوید، باید در هنگام نمایش صفحه Windows XP Welcome Screen ، کلید Alt و کلید Ctrl را پایین نگه دارید و 2 مرتبه کلید Delete را فشار دهید، تا صفحه Welcome Screen به صفحه Classic Logon Prompt سویچ شود. آنگاه نام کاربری Administrator را همرا با رمز عبور وارد می کنید تا با حساب مدیر و دسترسی کامل وارد سیستم شوید.

اما اگر مایل هستید در صفحه شروع ویندوز در حالت عادی که Welcome Screenنام دارد نام کاربری Administrator را مشاهده کنید باید به صورت زیر تغییراتی را در رجیستری ویندوز اعمال و ذخیره نمایید:

1ـ ابتدا از منوی استارت گزینه Run را اجرا کنید و دستور Regedit را تایپ کرده و بر روی OK کلیک کنید.

2ـ کلید زیر را در رجیستری پیدا و مشخص کنید:

HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\WindowsNT\Cu rrentVersion
\Winlogon\SpecialAccounts

3ـ در زیر شاخه UserList یک رشته از نوع DWORD به نام Administrator بسازید و مقدار عددی آن را ( در مبنای 16 یا Hexadecimal ) به عدد 1 تغییر دهید.

4ـ سیستم را یکبار راه اندازی کنید تا تغییرات ایجاد شده اعمال و ذخیره شود.


موضوعات مرتبط:

نگاهی به تاریخچه مرورگرها

یکشنبه ٢٤ اردیبهشت ۱۳٩۱
۸:٢٩ ‎ب.ظ
پرویز برومندنژاد

فکر می‌کنید حیات مرورگرهای وب مربوط به چه زمانی است؟ بله! زمان ایده پردازی های « برنرزلی » مرورگرهای وب رابط اصلی ما برای دسترسی به محیط وبی هستند، تعجب نکنید اگر بگویم که اولین مرورگر قبل از همگانی شدن وب در سال 1990 توسط « تیم برنرزلی » طراحی شد، که البته بعید است نام World Wide Web را به عنوان یک مرورگر وب شنیده باشید اما این همان اولین ، مرورگر مد نظر ماست! 
عناوین تاریخچه این مرورگرها را می‌توان به شرح زیر دانست : 
WorldWibeWeb. این مرورگر توسط « تیم برنرزلی » در سال 1990 و بر روی کامپیوتر NEXT در CERN نوشته گردید. 

Libwww . « تیم برنرزلی » و دانشجویی با نام “ Groff Jean-Francois” از CERN در سال 1992 ، مرورگر WorldWibeWeb را با استفاده از زبان برنامه نویسی C بازنویسی نمودند.

Line-Mode . دانشجویی با نام “ Nicola Pellow “ از دانشجویان ریاضی CERN در سال 1991 ، یک مرورگر خطی طراحی نمود که قابلیت استفاده بر روی دستگاه های متعدد را داشت. در ادامه « نیکلا » و دستیارانش امکان استفاده از مرورگر فوق را بروی کامپیوترهای متنوعی ( از یونیکس تا سیستم عامل DOS ) فراهم نمودند. 

Viala WWW. در سال 1992 توسط دانشجویی با نام “Pei Wei” از دانشگاه برکلی کالیفرنیا ، دومین مرورگر برای یونیکس طراحی گردید. 

Midas. در سال 1992 توسط “Tony Johnson” در SLAC، سومین مرورگر برای سیستم‌های مبتنی بر یونیکس طراحی گردید. هدف از طراحی مرورگر فوق جمع آوری اطلاعات در رابطه با تحقیقات فیزیک بود. 

Sambaاولین مرورگر برای کامپیوترهای مکینتاش که توسط “Robert Cailliau” طراحی و پیاده سازی گردید. نسخه‌ی نهایی و عملیاتی مرورگر فوق اواخر سال 1992 عرضه گردید. 

موزائیک . مرورگر فوق توسط “Andreessen Marc” و “Eric Bina” از NCSA در سال 1993 برای سیستم‌های مبتنی بر X-Windows و بر روی کامپیوترهای یونیکس عرضه گردید. چند ماه بعد نسخه مرورگر فوق به منظور اجرا بر روی سیستم‌های مکینتاش توسط “Aleks Totic” طراحی و عرضه گردید. موزائیک ، اولین مرورگری با قابلیت استفاده بر روی پلات فرم‌های متعدد بود این مرورگر دارای امکانات متعدد در رابطه با صورت، تصویر، فایل‌های سوابق و ... برای طراحی سایت بود. مرورگر فوق پس از مدت زمان کوتاهی به عنوان رایج‌ترین مرورگر غیر اقتصادی مطرح گردید. در آگوست سال 1994،NCSA حق استفاده از مرورگر فوق را به شرکت Spyglass واگذار کرد. در ادامه شرکت فوق، امتیاز استفاده از مرورگر موزائیک را به شرکت‌های دیگر نظیر مایکروسافت واگذار کرد. NCSA عملیات پیاده ساز و توسعه مرورگر موزائیک را در سال 1997 متوقف کرد. 

Arena. در سال 1993، “Dave Raggett” در هیولت پاکارد (HP) شهر بریستول انگلستان، مرورگر فوق را طراحی و عرضه نمود. این مرورگر دارای قابلیت‌های فراوانی در رابطه با جدول‌ها و گرافیک بود.

Lynx. دانشگاه کانزاس یک مرورگر مستقل برای وب را طراحی نمود. هدف از طراحی مرورگر فوق، توزیع اطلاعات در دانشگاه بود. در ادامه و در سال 1993، دانشجویی با نام “Lou Montulli” یک اینترفیسی اینترنتی به برنامه فوق اضافه و نسخه شماره دو مرورگر وب Lynx را عرضه نمود. مرورگر فوق به سرعت متداول و به عنوان گزینه ای مناسب برای ترمینال‌های فاقد امکانات گرافیکی انتخاب و همچنان در این راستا از آن استفاده می‌گردد. 
Opera. مرورگر فوق در سال 1994 توسط عده ای از محققین یک شرکت مخابراتی در اسلونروژ، با نام Tlenor طراحی گردید. در سال‌های بعد دو تن از اعضای گروه فوق ، از Telenor جدا شده و شرکت نرم افزاری Opera را با هدف تولید تجاری مرورگر فوق، تأسیس کردند. نسخه opera 2.1 در سال 1996 برای استفاده عموم کاربران اینترنت عرضه گردید. 

In A box InterNet . در سال 1994 ، O’Reilly و متحدانش، محصول فوق را عرضه نمودند، محصول فوق شامل تمامی نرم افزارهای ضروری و مورد نیاز کاربران برای استفاده از اینترنت بود. بدین ترتیب کاربران با نصب صرفاً یک برنامه از نصب و پیکربندی برنامه های متعدد برای دستیابی به اینترنت و امکانات موجود بی نیاز می‌شدند. 

Mozilla. در اکتبر سال 1994، شرکت نت اسکیپ، اولین نسخه مرورگر خود را با نام Mozilla 0.96b عرضه نمود. ( نسخه فوق نسخه بتا بود). در دسامبر همان سال ، نسخه نهایی مرورگر فوق با نام Mozilla 1.0 عرضه گردید. مرورگر فوق اولین مرورگر تجاری در عرصه اینترنت است. 

Explorer Internet . در آگوست سال 1995 ، شرکت مایکروسافت همزمان با معرفی ویندوز 95، این مرورگر را عرضه نمود. 
رقابت در عرصه مرورگرهای اینترنتی امروزه، جز تیتر خبرها است؛ امروزه همه نام Firefox رقیب سرسخت IE را شنیده‌اند که در واکنش‌های اخیر مایکروسافت، IE7 سعی در شکست فایرفاکس کرده است و در برابر Firefox2 جهت به رخ کشیدن قدرت کد بازها ( Open sources ) به صورت همگانی در دسترس قرار گرفته‌اند و مسلماً این پایان یک رقابت و یا نشان دادن چنگ و دندان و قدرت مانور نخواهد بود.


موضوعات مرتبط:
برچسب‌ها: آموزش , دانستنی ها

نصب ویندوز از روی فلش مموری با کمک برنامه WinToFlash

یکشنبه ٢٤ اردیبهشت ۱۳٩۱
۸:٤٤ ‎ق.ظ
پرویز برومندنژاد

WinToFlash برنامه سودمند است که به کمک شما ویندوز XP ، ویندوز 2003 ، ویندوز ویستا ، ویندوز 2008 ، ویندوز 7 نصب از سی دی یا دی وی دی در چند مرحله فلش انتقال شما است.
این در مورد شما می توانید ویندوز خود را از فلاش کارت ، مموری استیک UsB ، هارد ، و غیره را به کامپیوتر یا نت بوک خود نصب کنید.
Transfer your Windows XP, Windows 2003, Windows Vista, Windows 2008, Windows 7 setup to UsB

Novicorp WinToFlash 0.5.0020 Beta Portable 

Winappz | Novicorp WinToFlash 0.5.0020 Beta Portable | 6.47 Mb 

WinToFlash - program is needed to create a bootable flash cards with the installation of Windows XP, Windows 2003, Windows Vista, Windows 2008, Windows 7, tvikanya process of installation of Windows, PE transfer medium XP/2003 on flash drive, full erase flash drive (quick and full erase) to low.
With this program you can install Windows XP or Windows 7 to stick.

The list of functions:
- Transfer the installation of Windows XP/2003/Vista/2008/7 from a CD to a flash
- Transfer WinPE on flash
- Erasing a flash, full or quick
- Creating a disc with emergency loader

Platform: Windows ® 2000/XP/2003/Vista
Enabling | reg code: not required
Languages: Multi
Size: 5,96 Mb
Homepage:
http://anonym.to/?http://novicorp.com/

DOWNLOAD FROM:

HOTFILE | RAPIDSHARE
 
 
 

Novicorp WinToFlash 0.7.0046 Beta | 9.1 MB آخرین ورژن


موضوعات مرتبط:
برچسب‌ها: نرم افزار

بررسی و آموزش کامل استفاده از ویندوز ۸

چهارشنبه ٢٠ اردیبهشت ۱۳٩۱
٤:۳٩ ‎ب.ظ
پرویز برومندنژاد

پس از انتشار نسخه آزمایشی (مصرف کننده) ویندوز ۸ و معرفی تازه ها و ترفندهای ویندوز ۸ تصمیم گرفتیم راهنمای کاملی را به زبان پارسی منتشر کنیم تا شما را با ویژگی،خصوصیات و ترفندهای سیستم عامل جدید مایکروسافت بیشتر آشنا کنیم.

انزل وب


موضوعات مرتبط:

کلیدهای میانبر Gmail، Hotmail و Yahoo هنگام چک کردن ایمیل ها

چهارشنبه ٢٠ اردیبهشت ۱۳٩۱
٤:۳٦ ‎ب.ظ
پرویز برومندنژاد
Shortcuts

Shortcuts

 

هنگام چک کردن ایمیل های Gmail، Hotmail و یاهو می توانید از کلید های میانبر استفاده کنید. استفاده از این کلید ها هنگام باز کردن صفحه جدید، ارسال ایمیل، پاسخ دادن به یک یا همه کسانی که برایتان ایمیل زدند، علامت زدن ایمیل ها و … می توانند به کار شما سرعت ببخشند. در ادامه همه این کلید های میانبر را در Hotmail و Gmail و Yahoo مشاهده می کنید.


موضوعات مرتبط:
برچسب‌ها: ترفندها , آموزش , مقالات

چگونه کلیه آثار جستجوهای خود در گوگل را پاک کنیم؟ (هشدار)

چهارشنبه ٢٠ اردیبهشت ۱۳٩۱
٤:۳۳ ‎ب.ظ
پرویز برومندنژاد
Google

 

 

قرار است از اول مارس ۲۰۱۲ یعنی پنجشنبه همین هفته ۱۱ اسفند ماه، سیاست حفظ حریم خصوصی گوگل تغییر رویه دهد. بدین ترتیب کلیه اطلاعاتی که درباره جستجوهای قبلی تان در گوگل موجود باشد، بین کلیه برنامه های تحت وب این شرکت در حساب کاربری شما به اشتراک گذاشته می شود. بنابراین اگر احساس می کنید که اطلاعات حساسی در این رابطه دارید که قصد ندارید هیچ کس به این اطلاعات دست پیدا کند، بهتر است دستی به سر روی حساب گوگولی تان بکشید!


موضوعات مرتبط:
برچسب‌ها: آموزش , ترفندها

چگونه از Tab ها در ویندوز اکسپلورر بهره ببریم؟ روش استفاده از QTabBAR

چهارشنبه ٢٠ اردیبهشت ۱۳٩۱
٤:۳۱ ‎ب.ظ
پرویز برومندنژاد
Tabbed Browsing

 

 

کار کردن با مرورگر های اینترنتی زمانی ساده تر شد که قابلیت Tab یا زبانه به مرورگر ها اضافه شد. این قابلیت اکنون به حدی در بین کاربران جا افتاده که ممکن است بدون نبود آن کار کردن با مرورگر اینترنت دشوار به نظر برسد. حال قصد داریم این قابلیت را به پنجره های ویندوز هم اضافه کنیم تا از ویژگی های مثبت آن، هنگام باز کردن فایل ها و فولدر های کامپیوتر بهره مند شویم و در انبوهی از Folder های باز شده، گم نشویم!


موضوعات مرتبط:
برچسب‌ها: آموزش , ترفندها

تلویزیون OLED چیست؟ چرا OLED TV ها گام بزرگی محسوب می شوند؟

چهارشنبه ٢٠ اردیبهشت ۱۳٩۱
٤:٢۸ ‎ب.ظ
پرویز برومندنژاد
LG OLED TV

LG OLED TV

 

حتما تا کنون درباره نمایشگرهای OLED – Organic Light-Emitting Diodes چیزهای زیادی شنیده‌اید. ال‌جی و سامسونگ در نمایشگاه CES امسال از برخی از محصولات مجهز به پنل های OLED پرده برداری کردند که یکی از نمایشگرهای ال جی برنده جایزه بهترین محصول CES از سوی CNET گردید. به نظر می رسد باید از رسیدن به این تکنولوژی جدید خوشحال باشیم. در حقیقت تکنولوژی OLED مهمترین پیشرفت در صنعت تلویزیون طی چند دهه اخیر محسوب می شود. یک قدم بزرگ برای گذر از LCD و پلاسما! در ادامه با OLED بیشتر آشنا شده و دلایل این ادعا را بررسی می کنیم.

 

تلویزیون های OLED چیستند؟

برای ایجاد یک تصویر در تلویزیون تنها نیاز به نورهای قرمز، سبز و آبی دارید. OLEDها در واقع با عبور جریان الکتریسیته از موادی که این رنگ ها را تولید می کنند، کار می کنند. هیچ تکنولوژی تلویزیون دیگری این طور مستقیم نور را به وجود نمی آورد. LCD از فیلتر رنگ و مایع کریستالی بر روی نور پس زمینه بهره می برد و پلاسما نیز از نور ماوراء بنفش تولید شده توسط بسته‌های گازی که فسفرهای رنگی قرمز، آبی و سبز را تحریک می‌کنند، بهره می‌برد.

چرا OLED TV ها گام بزرگی محسوب می شوند؟

مواردی که گفته شد به چه معناست؟ تلویزیون‌های OLED نازک تر، سبک تر و مناسب‌تر بوده و عملکردی بهتر نسبت به تکنولوژی‌های دیگر تلویزیون‌ها دارند. هر پیکسل با خاموش شدن می‌تواند مشکی مطلق را به وجود آورد که این یکی از خصوصیات منحصر به فرد OLED است که موجب ایجاد وضوح تصویر استثنایی می‌شود.

به عنوان مثال، تلویزیون ۵۵ اینچی OLED که توسط LG در CES معرفی شد، وزنی در حدود ۷٫۵ کیلوگرم و کمتر از یک اینچ ضخامت داشت.

با این تفاسیر به هیجان نیامدن از تکنولوژی OLED کار سختی است چرا که تمام ویژگی های یک تلویزیون رویایی از جمله وضوح شگفت انگیز، نازکی باور نکردنی و مصرف اندک انرژی را دارد.

LED یا OLED؟

همانطور که قبلا گفتیم تلویزیون های LED موجود در بازار در واقع LED نیستند. آنها همان LCD هستند که برای نور پس زمینه یا Backlight از LED استفاده می‌کنند. این نوع تلویزیون‌ها مصرف انرژی کمتری نسبت به LCD و پلاسما دارند اما باز هم قابل مقایسه با OLED نیستند. در OLED از موادی استفاده می‌شود که از کربن ارگانیک ساخته شده‌اند. این مواد با عبور جریان نور تولید می‌کنند. اگر بخواهیم به شکل ساده‌تری توضیح دهیم، LEDها همچون لامپ‌های کوچک کنار هم قرار می‌گیرند در حالی که OLED ها سطوحی هستند که نور ساتع می کنند.

تنها LED TV واقعی که تا به امروز عرضه شده، مدل نمونه Crystal LED سونی بود که در CES امسال معرفی شد. اگر این مدل نمونه از مرحله آزمایش عبور کرده و به تولید انبوه برسد در مورد آن زیاد خواهیم شنید.

RGB OLED یا White OLED؟

تکنولوژی کنونی OLED موجود در بازار به دو دسته تقسیم می شود: RGB و White؛ نوع RGB تکنولوژی شبیه پلاسما با عناصر پیکسل مجزای قرمز، سبز و آبی دارد.

White OLED کمی پیچیده تر است و عناصر رنگ های قرمز و سبز و آبی با هم ترکیب شده اند. و قتی جریان از آنها عبور می‌کند این عناصر نور سفید تولید می‌کنند. این نور سفید از یک فیلتر رنگی عبور می‌کنند تا عناصر پیکسل قرمز، سبز و آبی تولید شوند.

White_OLED_diagram

تصویر بالا یک پیکسل را نشان می‌دهد. تعداد دو میلیون پیکسل در تلویزیون‌ها وجود دارد (۱۹۲۰×۱۰۸۰) در طراحی تلویزیون‌های ال جی ساب-پیکسل‌های بیشتری نیز وجود دارد که منجر به روشنایی بیشتر و مصرف کمتر می‌شود. روشنایی بیشتر مهم ترین عامل در داشتن تصویر بهتر زیر نور آفتاب است.

تکنولوژی White OLED در نگاه اول کمی عجیب به نظر می رسد. چرا باید وقتی سه رنگ داریم با ترکیبشان نور سفید بسازیم و دوباره با عبور آن از فیلتر رنگ خاصی ایجاد کنیم؟! مساله این است که این تکنولوژی چند مزیت دارد. نور سفید تولید شده در این روش پایدارتر بوده و تغییر رنگ در آن کمتر محتمل است. از سویی بنا به آن چه از مسئولین ال جی بیان شده این روش هزینه تولید کمتری نیز دارد. همچنین در WOLED تولید نمایشگرهایی با سایزهای مختلف ساده‌تر است و بنا به گفته LG امکان ساخت نمایشگرهایی با وضوح ۴,۰۰۰ با این تکنولوژی بسیار محتمل است که نوید آینده روشن این تکنولوژی را می دهد. ممکن است تصور شود استفاده از فیلتر یک عقب گرد به LCD ها است اما با کمی تحقیق بیشتر می توان مزایای فراوان آن نسبت به سایر تکنولوژی ها را درک کرد.

تا زمانی که این تکنولوژی به شکل فراگیر وارد بازار نشود، نمی توان درباره تمام مزایا و معایب آن و مقایسه مدل‌های مختلف آن بحث کرد اما چیزی که محرز است این تکنولوژی وضوح و عملکرد و مصرف انرژی بهتری نسبت به تلویزیون های کنونی دارد.

AMOLED یا OLED؟

بسیاری از گوشی های هوشمند و برخی از دستگاه‌های دیگرِ همراهِ کوچک معمولا از اصطلاح AMOLED به جای OLED استفاده می کنند. “AM” مخفف “Active Matrix” است که منظور از آن روش آدرس‌دهی صفحه نمایش آنها است. این فقط یکی از روش های بکارگیری نمایشگر‌های OLED است که مزیت آن اجرای بهتر تصویر متحرک مثل ویدئو است و هر پیکسل امکان آدرس دهی مستقل را دارد.

اگر به خاطرات گذشته‌تان رجوع کنید حتما زمانی که LCD ها به دو دسته TFT و Active-Matrix تقسیم بندی می‌شدند را به خاطر می آورید. البته شاید به خاطر آوردنش سخت باشد چرا که تقریبا تمام LCDهایی که شما هم اکنون با آنها برخورد دارید (اعم از نمایشگر گوشی‌ها، تبلت‌ها و تلویزیون‌ها و …) از نوع active matrix هستند. همان ایده در مورد OLED ها نیز امروز به کار گرفته می شود.

تکنولوژی OLED کی به صورت فراگیر در بازار حضور خواهد یافت؟

مثل هر تکنولوژی نو ظهور دیگری OLED TVها در ابتدا قیمتی بالا خواهند داشت. خیلی از زمانی که تلویزیون‌های پلاسما و LCD بزرگ وارد بازار شده بودند و کمتر کسی توانایی خریدشان را داشت، نمی گذرد. بهتر است اجازه دهیم اول آن یک درصد جمعیت تواناتر، نسل اول این محصولات که قیمتی در حدود ۸۰۰۰ دلار خواهند داشت را بخرند تا به مرور زمان با کاهش قیمت‌ها امثال ما نیز بتوانند این تکنولوژی را تجربه کنند. طی مدتی کوتاه باید انتظار داشته باشیم OLED ها LCD ها و LED ها را کنار بزنند.

همین الان هم طی مدت کوتاهی که از عمر این تکنولوژی می گذرد بسیاری از گوشی‌های همراه از جمله محصولات سامسونگ و HTC مجهز به OLED شده اند. کنسول بازی جدید سونی یعنی PS Vita نیز یک نمایشگر ۵ اینچ OLED دارد. در آینده محدودیت‌های OLED در سایز صفحه نمایش و وضوح تصویر کمتر خواهد شد. نمایشگرهای قابل انعطاف OLED اما هنوز چند سالی با ما فاصله دارند. البته از هم‌اکنون کار بر روی این نوع نمایشگر های علمی تخیلی نیز آغاز شده است.

منبع : zoomit.ir


موضوعات مرتبط:
برچسب‌ها: آموزش , دانستنی ها

رفع اشکالات ویندوز بصورت آنلاین با Microsoft Fix it

چهارشنبه ٢٠ اردیبهشت ۱۳٩۱
٤:٢۱ ‎ب.ظ
پرویز برومندنژاد

با ابزارهای Microsoft Fix it با یک کلیک بصورت آنلاین تمامی اشکالات و خطاهای ویندوز را برطرف کنید.

Microsoft Fix it

تصور کنید با داشتن یک نرم‌افزار کاربردی رایگان که توسط مایکروسافت معرفی شده تمام مشکلات سخت افزاری و نرم افزاری کامپیوتر را به آسانی برطرف می‌کنید.
یکی از مشکلات اکثر کاربران ویندوز بوجود آمدن خطاهای مختلف نرم افزاری و سخت افزاری در ویندوز است که بعد از چند ماه رخ می‌دهد و کاربران ویندوز را مجبور به استفاده از نرم افزارهای بهینه سازی و تعمیر کامپیوتر می‌کند.

با این ابزار مشکلات ویندوز را توسط سایت مایکروسافت بصورت رایگان ترمیم می‌‌کنید.

رفع اشکالات ویندوز بصورت آنلاین

در این تعمیرگاه ویندوز بعد از ورود به سایت مایکروسافت و قسمت Microsoft Fix it Solution Center می‌توانید اشکالات ویندوز، مرورگر اینترنت اکسپلورر، پخش کننده چند رسانه ای ویندوز، نرم افزار آفیس و ... را بصورت جداگانه برطرف کنید.

برای استفاده از این ابزارها باید پس از انتخاب قسمت هایی که در بالا گفته شد در کادرهایی که شماره‌گذاری شده موضوع را انتخاب کنید و در قسمت ۳ روی Run Now کلیک کنید تا بعد از دریافت فایل با اجرای آن فایل هر اشکال را بدلخواه برطرف کنید.

برای استفاده از این خدمات باید از یکی از ویندوزهای زیر استفاده کنید:

Windows XP Service Pack 3 (SP3) , Windows XP Pro (64-bit) Service Pack 2 (SP2) , Windows Vista, Windows 7, Windows Server 2003 SP2 , Windows Server 2008 , Windows Server 2008 R2

راهنمای استفاده از Microsoft Fix it
بعنوان مثال: برای رفع مشکلات سرعت ویندوز با ورود به قسمت Microsoft Fix it Solution Centerدر سایت مایکروسافت و انتخاب قسمت Windows(شماره ۱) و سپس انتخاب Fix Performance, errors or Crashes در (قسمت ۲) و انتخاب ... Slow performance, Startup در سمت راست و کلیک روی Run Now در (قسمت ۳) فایلی را دریافت می‌کنید که با اجرای آن به سایت مایکروسافت وصل شده و اشکال مربوطه بصورت آنلاین (اینترنتی) برطرف می‌شود.

Microsoft Fix it Solution Center
ورود به سایت Microsoft Fix it


موضوعات مرتبط:
برچسب‌ها: آموزش

سریال برای فعال سازی O&O Defrag Professional 14.1

چهارشنبه ٢٠ اردیبهشت ۱۳٩۱
٤:۱٧ ‎ب.ظ
پرویز برومندنژاد

Name: RU-BOARD

Company: RU-BOARD

Serial: DPM1-0MIN-UGRH-8NAA-0DFA

موضوعات مرتبط:
برچسب‌ها: کرک

Your Uninstaller PRO 7.4 کرک وسریال برا فعال سازی Your Uninstaller PRO 7.4

یکشنبه ۱٧ اردیبهشت ۱۳٩۱
۱٠:۱٦ ‎ق.ظ
پرویز برومندنژاد

Your Uninstaller PRO 7.4 کرک وسریال برا فعال سازی Your Uninstaller PRO 7.4

Name   : sharyn kolibob

Serial : 000016-9P0U6X-N5BBFB-EH9ZTE-DEZ8P0-9U4R72-RGZ6PF-EMYUAZ-9J6XQQ-89BV1Zموضوعات مرتبط:
برچسب‌ها: کرک

Crack for Babylon Pro 8.0.0 r18 سریال برای بابیلون

یکشنبه ۱٧ اردیبهشت ۱۳٩۱
۱٠:۱٤ ‎ق.ظ
پرویز برومندنژاد

Crack for Babylon Pro 8.0.0 r18

BetaMaster
P275WR5MGX6VBCQKBHCCME5GHQWDZ3U5

موضوعات مرتبط:
برچسب‌ها: کرک

UltraISO Premium Edition 9.3 کد فعال سازی (کرک و سریال)

یکشنبه ۱٧ اردیبهشت ۱۳٩۱
۱٠:۱٢ ‎ق.ظ
پرویز برومندنژاد
UltraISO Premium Edition 9.3 کد فعال سازی (کرک و سریال)
Name: Heinzdieter Beckmann Jr
Serial: 641D-D430-88E6-A656

موضوعات مرتبط:
برچسب‌ها: کرک

سرال برای فعال سازی نرو Nero 10.0.13100 Micro

یکشنبه ۱٧ اردیبهشت ۱۳٩۱
۱٠:۱٠ ‎ق.ظ
پرویز برومندنژاد
Nero 10.0.13100 Micro
Serial:9X03-016C-MXEX-4536-T0L7-2W2T-AMPX-97TASerial:9X03-0154-4H84-WWPL-1WPZ-AP64-K532-XMML

موضوعات مرتبط:
برچسب‌ها: کرک

کرک و سریال Autorun Virus Remover 3.0.1

یکشنبه ۱٧ اردیبهشت ۱۳٩۱
۱٠:٠٩ ‎ق.ظ
پرویز برومندنژاد

Autorun Virus Remover 3.0.1

Name: karbarsoft

Serial: MEXJKX

موضوعات مرتبط:
برچسب‌ها: کرک

Malwarebytes Anti-Malware 1.51.0.1200 کرک و سریال

یکشنبه ۱٧ اردیبهشت ۱۳٩۱
۱٠:٠٧ ‎ق.ظ
پرویز برومندنژاد
Malwarebytes Anti-Malware 1.51.0.1200
Name:  4PP45
Code: HF7K-2W2U-00RU-JNUY

OR

Name: 1AM75
Code: WHJA-MP4W-9C4N-GJQT

OR

Name: 8AG57
Code: ACNX-VQJX-7L8Y-DLQ4

موضوعات مرتبط:
برچسب‌ها: کرک

کرک و سریاک برای فعال سازی فوتبال 2012 pes 12

یکشنبه ۱٧ اردیبهشت ۱۳٩۱
۱٠:٠۳ ‎ق.ظ
پرویز برومندنژاد
33CF
3PS5
CH3F
CYWA
JERW
با این کد میتوانید pes 12 رو نصب کنید

موضوعات مرتبط:
برچسب‌ها: کرک

کرک و سریال برای فعال سازی windows 8

یکشنبه ۱٧ اردیبهشت ۱۳٩۱
۱٠:٠٠ ‎ق.ظ
پرویز برومندنژاد

:win 8
Dnjxj-7xbw8-2378t-x22tx-bkg7j

موضوعات مرتبط:
برچسب‌ها: کرک

کرک و سریال برای folder lock 7

یکشنبه ۱٧ اردیبهشت ۱۳٩۱
٩:٥٦ ‎ق.ظ
پرویز برومندنژاد
Serial Key: F7-20110917-9-172951

Registration: 526EFEF086E09600449E667EA2DAE8E2E6D642BC

موضوعات مرتبط:
برچسب‌ها: کرک

ضربه به‌سر، مرد را نابغه ریاضی کرد

یکشنبه ۱٧ اردیبهشت ۱۳٩۱
٩:٥٤ ‎ق.ظ
پرویز برومندنژاد

جام جم آنلاین: یک فروشنده مبلمان در آمریکا با ضربه‌ای که به سرش خورد به یک نابغه ریاضی مبدل شد.به گزارش روز شنبه جام جم آنلاین به نقل از جنتساید، جیسون پاجت41 ساله کمترین علاقه ای به ریاضیات نداشت اما بر اثر یک اتفاق اکنون یک نابغه ریاضی است.

یک شب هنگامی که این فروشنده ساده مبلمان در شهر تاکوما در ایالت واشنگتن به خانه بازمی گشت مورد حمله چند مرد قرار گرفت که او را با ضربات لگد به شدت کتک زدند.

یک لگد محکم به سر جیسون موجب شد تا زندگی اش به کلی دگرگون شود.

جیسون در گفت‌وگویی با شبکه ABC News ماجرایش را شرح داد: ضربه ای سخت به سرم خورد و پس از آن فقط نور درخشانی می دیدم. تصور می کردم آنها مرا به قتل رسانده اند.

مشخص نیست جیسون چگونه جان سالم به در برد . پیکر نیمه جانش را به بیمارستان برده و پزشکان او را که دچار ضربه مغزی شده بود مورد درمان قرار دادند. 

مدتی بعد از بهبودی، جیسون احساس کرد هوشش چندین برابر شده است.

این مرد که به دلیل نمرات افتضاحش ناگزیر شده بود در دوره متوسطه تحصیل را رها کند ،ناگهان شروع به ترسیم دیاگرام های بسیار پیچیده ای کرد بی آنکه بداند چه به سرش آمده است.

جیسون عاشق اعداد و علم هندسه شد. دائما الگوهای هندسی در ذهنش شکل می گرفتند. او در همه حال فرضیه های فیثاغورث را در برابر دیدگانش داشت. دشوارترین معادلات هندسه را مثل آب خوردن حل می کرد.

مورد استثنایی جیسون پاجت توجه دانشمندان را به خود جلب کرد. نبوغ ناگهانی او در ریاضیات برای دانشمندان به یک معما تبدیل شد ، بنابراین آنها تصمیم گرفتند روی جیسون مطالعاتی را انجام دهند. 

بریت بوگارد ، یک عصب شناس مرکز نوروداینامیکز دانشگاه سن - لویی میسوری تلاش کرد تا بداند در زمان دریافت ضربه چه اتفاقی در مغز جیسون رخ داده است . این دانشمند جیسون را با خود به فنلاند برد و یک رشته آزمایش های کامل را برای درک این معما انجام داد. 

دکتر بوگارد بی آنکه کشف کند چه به سر جیسون آمده تاکید کرد که وی واقعا یک نابغه ریاضی است.

جیسون پاجت، فروشنده کم سواد سابق اکنون قصد دارد که شغل مبل فروشی را رها کرده و به تدریس ریاضیات بپردازد.


موضوعات مرتبط:
برچسب‌ها: دانستنی ها

چگونه تنها با یک صفحه کلید و ماوس، چند کامپیوتر را کنترل کنیم؟

شنبه ۱٦ اردیبهشت ۱۳٩۱
٧:۱٧ ‎ب.ظ
پرویز برومندنژاد
اگر شما بیش از یک کامپیوتر در محل کارتان دارید، ShareMouse این امکان را به وجود می‌آورد تا آنها را با یک صفحه کلید و ماوس کنترل کنید، و البته بتوانید متون را از یک سیستم بر روی دیگری، کپی کرده و یا فایل‌ها را روی آن ها انتقال دهید.
Synergy برای مدت‌ها محبوب ترین ابزار برای اشتراک گذاری ماوس و کیبرد میان چند دستگاه بوده است؛ اما راه‌اندازی آن کمی پیچیده است. از سوی دیگر ShareMouse برای اجرا فقط به چند ثانیه زمان نیاز دارد. کافی است این نرم‌افزار را روی همه کامپیوترهایمان نصب کنیم، سپس آن را روی تمام سیستم‌ها اجرا نماییم.
این نرم‌افزار به طور خودکار کامپیوترهای دیگر موجود در شبکه که به ShareMouseمجهز هستند را شناسایی می‌کند تا خیلی سریع بتوانید ماوس خود را روی آنها به حرکت در آورید. این نرم‌افزار هم روی کامپیوترهای ویندوزی و هم مک اجرا می‌شود و اگر دوست ندارید آن را نصب کنید، می‌توانید نسخه قابل حمل (Portable) آن را دریافت و برروی حافظه USB کپی کرده و استفاده نمایید.
با استفاده از این نرم‌افزار نه‌ تنها می‌توانید ماوس خود را میان کامپیوترهای مختلف حرکت دهید، بلکه می‌توانید متنی را از یک کامپیوتر کپی کرده و با استفاده از همان میانبرهای همیشگی که به آنها عادت دارید، به کامپیوتر دیگری انتقال دهید، یا حتی فایلی را از یک کامپیوتر به کامپیوتر دیگر بکشید. اگر به بخش تنظیمات بروید می‌توانید چیدمان مانیتور یا میانبرهای کیبورد این نرم‌افزار را تغییر دهید و یا روی آن رمزگذاری کنید و کاری کنید تا مانیتور کامپیوتر غیر فعال، تاریک‌تر شود. اگر از به‌هم‌ریختگی میز کارتان به خاطر تعدد صفحه کلید و ماوس خسته شده اید، این همان نرم‌افزاری است که به دنبالش هستید.

اما متاسفانه یک مشکل وجود دارد:ShareMouse برای اکثر کاربران رایگان است، اما نه برای همه.
اگر این نرم افزار تشخیص دهد که شما یک کاربر حرفه‌ای هستید، یعنی بیش از دو نمایشگر یا دو کامپیوتر را شناسایی کند و یا متوجه شود که از نرم‌افزارهای حرفه ای چون Adobe Photoshop استفاده می‌کنید، هر چند دقیقه یک بار از شما می‌خواهد که نرم‌افزار را خریداری نمایید، که در این موارد ما همانSynergyرا به شما پیشنهاد می کنیم.
اگر از دو کامپیوتر که هر کدام یک مانیتور مجزا دارند استفاده می کنید، احتمالا این برنامه بهترین گزینه برای شما خواهد بود.


موضوعات مرتبط:
برچسب‌ها: آموزش , ترفندها

سریعترین آسانسور جهان چگونه کار می کند؟! +عکس

شنبه ۱٦ اردیبهشت ۱۳٩۱
٧:٠٠ ‎ب.ظ
پرویز برومندنژاد

اولین آسانسور تجاری که در سال 1857 توسط شرکت اوتیس نصب شد، با سرعت 12 متر در دقیقه بالا می‌رفت اما اکنون آسانسورهای شرکت میتسوبیشی الکتریک با استفاده از فناوری جدید این شرکت می‌تواند ارتفاع 609 متری برج شانگهای چین را با سرعت 18 متر در ثانیه بپیماید.

با پایان یافتن ساخت این برج در سال 2014، مسافران می‌توانند با این آسانسورها از لحظه ورود تا عرشه رصد در نزدیکی نوک برج را در کمتر از یک دقیقه طی کنند.آسانسور جدید میتسوبیشی مانند محصول اولیه اوتیس با قرقره حرکت می‌کند. این آسانسور از مجموعه‌ای از کابلهای فولادی در یک سو و یک وزنه تعادل 13 تنی در سوی دیگر برخوردار است. یک موتور 310 کیلوواتی در بالای محور آسانسور به بالا و پائین بردن آن از طریق چرخاندن قرقره می‌پردازد.

یک رایانه مرکزی به تعیین زمان و نظم خاص حرکت آسانسورها برای خدمات رسانی به مسافران می‌پردازد. هدف این است که مدت زمان انتظار مسافران کاهش یافته و از سوی دیگر از حرکت دو آسانسور در کنار هم جلوگیری شود.

پوشش‌های آلومینیومی در بالا و پایین مجموعه باعث کاهش مقاومت هوا و صدای باد در سرعت بالا خواهد شد.

برای ایمنی مسافران، از سرامیک در چرخ دنده‌های ایمنی به دلیل مقاومت بالای آن در برابر حرارت، شوک و سایش به همراه یک میانگیر روغن هیدرولیک به عنوان جذب شوک در پایه استفاده شده است.


موضوعات مرتبط:
برچسب‌ها: دانستنی ها

Foobar2000

جمعه ۱٥ اردیبهشت ۱۳٩۱
۸:۱٦ ‎ب.ظ
پرویز برومندنژاد

foobar2000 یک نرم افزار بسیار بسیار کارآمد است که به همه کاربران توصیه می شود . این نرم افزار نسخه کاملی از یک نرم افزار مدیا پلیری می باشد . foobar2000 با کمترین حجم اشغال شده توسط رم سیستم ، شما را در کاربرد بدون دردسر از خود یاری می سازد . در حالی که نرم افزاری دیگری مثل ویندوز مدیاپلیر و وینمپ با حجمی بالا از اطلاعات سیستم سرعت سیستم را به شدت کاهش می دهند . با این نرم افزار به راحتی هرچه تمام تر فایل ها را پخش کنید بدون اینکه سرعت سیستم کاهش یابد .

ویژگی های کلیدی نرم افزار foobar2000 1.0.1 :

- پشتیبانی از فرمت های صوتی WAV, AIFF, VOC, AU, SND, Ogg Vorbis, MPC, MP2, MP3, MPEG-4 AAC
- ساپورت کردن FLAC, OggFLAC, Monkey’s Audio, WavPack, Speex, CDDA, TFMX, SPC
- پشتیبانی کامل یونیکد در ویندوز NT
- پشتیبانی پشتیبانی ReplayGain
- اثرات بسیار کم رو رم سیستم لازم برای یک مدیاپلیر واقعی بزرگ
- توانای نمایش دادن مشخصات فایل هایی که در حال پخش هستند یا در لیست پخش قرار دارند
- صفحه نمایش فوق العاده زیبا و اختصاصی
- میانبرها و کلیدهای روی کیبرد برای دسترسی سریعتر و قابل تنظیم بودن میانبرها
- پشتیبانی از ویندوزها Windows XP / Vista / XP X64 و ویندوز محبوب Windows 7
- قابلیت ریپ کردن سی دی های صوتی
- حجم کم نرم افزار نسبت به کارایی های ذکر شدهدانلود با حجم ۳ مگابایت

پسورد : www.kamyabonline.com


موضوعات مرتبط:
برچسب‌ها: نرم افزار

روشی ناشناخته برای ایجاد تب جدید در مرورگر اینترنت اکسپلورر Internet Explorer

پنجشنبه ۱٤ اردیبهشت ۱۳٩۱
٩:۱٢ ‎ب.ظ
پرویز برومندنژاد
در صورتی که از کاربران مرورگر اینترنت اکسپلورر باشید حتماً می‌دانید که برای ایجاد یک تب جدید در محیط مرورگر می‌توانید بر روی دکمه New Tab در کنار هر تب کلیک کرده و یا از کلید ترکیبی Ctrl+T استفاده کنید. اما در این ترفند قصد داریم به معرفی روشی برای ایجاد یک تب جدید در مرورگر IE بپردازیم که کمتر کاربری از آن اطلاع دارد.

 

 

بدین منظور:
کافی است (ترفندستان) دقیقاً در محیط بالای سمت راست تب اول، دوبار کلیک کنید. یعنی دقیقاً در فاصله میان نوار تب‌ها و نوار بالایی آن.
در تصویر زیر نیز محلی که بایستی نشانگر ماوس قرار بگیرد و دوبار کلیک کنید مشخص شده است:
روشی ناشناخته برای ایجاد تب جدید در مرورگر اینترنت اکسپلورر
در صورت باز بودن بیش از یک تب نیز می‌توانید بالای تب‌های بعدی دوبار کلیک کنید:
روشی ناشناخته برای ایجاد تب جدید در مرورگر اینترنت اکسپلورر

موضوعات مرتبط:
برچسب‌ها: ترفندها , آموزش
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به 💻بینهایت💻 است. || پرویز برومند نژاد